TWORZENIE APLIKACJI

Tworzenie aplikacji to trudny, wieloetapowy proces, który warto dobrze zaplanować, aby stworzenie finalnego produktu nastręczyło jak najmniej problemów.

Wskazane jest, aby w pierwszym kroku, ustalić ścieżkę postępowania i opisać konkretne kroki. Do takiego celu można wykorzystać m.in. dostępny w naszej ofercie MindManager, w którym można przygotować zakres i plan działań, przypisać odpowiednie osoby do konkretnych zadań, czas wykonania, główne i alternatywne drogi dojścia do celu. Kolejnym krokiem jest samo pisanie aplikacji, czyli programowanie. Do tego celu warto skorzystać z narzędzi programistycznych typu IDE, dedykowanych konkretnym językom programowania. Po stworzeniu wykonywalnego kodu możemy przejść do testowania aplikacji pod kątem wydajności, funkcjonalności, a gdy zakończymy pomyślnie testy, przechodzimy do kolejnego kroku jakim jest kompilacja i tworzenie wersji instalacyjnych.

Dla każdego z opisanych kroków mamy w ofercie wiodące na rynku rozwiązania programistyczne.

Oferujemy produkty z zakresu tworzenia aplikacji z następujących dziedzin:

Automated Testing
Automated testing to proces testowania, który zgodnie z nazwą niesie szereg korzyści w stosunku do testów manualnych. 

DevOps
DevOps to „zwinne” podejście do tworzenia oprogramowania, w którym automatyzacja, kod i współpraca są podkreślane na wszystkich etapach ciągłego cyklu dostaw.

IDE
IDE jest to zestaw aplikacji, które są niezbędne dla tworzenia i rozwoju oprogramowania. Tego typu programy mają na celu ułatwienie pracy programisty, oferując łatwy i szybki dostęp do ważnych i często używanych funkcji oraz automatyzując często wykonywane zadania. 

Installers
Tworzenie wersji instalacyjnych jest końcowym etapem procesu tworzenia oprogramowania. Polega na kompilacji całego projektu i stworzeniu pliku instalacyjnego dla Windows, pakietu MSIX, czy pliku instalacyjnego dla innych systemów operacyjnych.

Producenci dostarczający rozwiązania w tym zakresie:

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com