MindManager

MindManager® od lat jest liderem na rynku zaawansowanych narzędzi do Business Mappingu, czyli graficznego zapisu wielowymiarowej struktury projektu, który może być dzięki temu skutecznie planowany i realizowany. Firma Corel (kiedyś Mindjet) dostarcza swoje rozwiązanie od 1993 roku, do ponad 1,5 miliona klientów na całym świecie, pozwalając stworzyć kompletne środowisko pracy z możliwością planowania działań, zarządzania czasem oraz projektem, a także ograniczyć ryzyko niepowodzenia planowanych działań.

Aplikacja MindManager może być używana w systemie Microsoft® Windows® i Mac® jako aplikacje desktopowe, jak również przez dostęp webowy, na urządzeniach mobilnych (iPad®, iPhone®, Android®) oraz przy wykorzystaniu serwera SharePoint®.

MindManager jest wydajnym narzędziem, które sprawia, że codzienna praca biurowa jest o wiele łatwiejsza. MindManager jest z powodzeniem stosowany w burzy mózgów, podczas spotkań, zarządzania projektami, planowaniu koncepcji jak i w prezentacji wszelkiego rodzaju ustrukturyzowanych informacji. Może być stosowany jako narzędzie dla wielu użytkowników do wspólnego zarządzania pracą, zadaniami i projektami.

Burze mózgów
Wirtualna tablica MindManager umożliwia zespołowi uchwycić swoje najlepsze pomysły razem, bez względu na to, gdzie pracownicy się znajdują. Mapy myśli pomogą im w wizualnym myśleniu, aby mogli towrzyć połączenia pomiędzy poszczególnymi pomysłami.

Organizacja
Wykorzystując MindManager, możesz włączyć swobodne myślenie w konkretne plany z wygodnym interfejsem przeciągania i upuszczania. Pozycjonuj najlepsze pomysły zawężając obszary poszukiwań i filtrując dane dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Planowanie
Wspólnie zaplanuj projekty by szybciej osiągnąć cel. Identyfikuj zasoby oraz dodawaj zadania i priorytety, aby ustawić w jaki sposób je wykonać. Zintegrowany wykresy Gantta pozwalają szybko zidentyfikować konflikty i zależności.

Rozwiązania MindManager w ofercie Connect Distribution:

MindManager Enterprise

Wersja MM, która oprócz funkcjonalności wersji jednostanowiskowej dostarcza wiele przydatnych funkcji, które docenią grupy robocze oraz administratorzy. MME zapewnia dodatkowo m.in.:
– narzędzia zarządzania projektami
– integracje z popularnymi rozwiązaniami chmurowymi
– prace grupową na mapach

MindManager Professional

MindManager tworzony przez firmę Corel (kiedyś Mindjet) jest pionierem i najbardziej rozbudowanym oraz pełnym narzędziem do mindmappingu na rynku. MindManager dostarcza solidny i niezawodny zestaw funkcji oraz szerokie możliwości integracji. Produkt ten wyznacza standard w zakresie mapowania i wizualizacji od ponad 20 lat.

Mindmanager upraszcza sposób przetwarzania i zarządzania informacjami, przeobrażając pomysły i dane w przejrzyste, łatwe do zbudowania mapy wizualne, które później można organizować, rozwijać, udostępniać. Produkt oferowany jest zarówno dla wersji Windows oraz Mac.

MindManager for Teams

Wersja produktu dedykowana aplikacji Microsoft Teams, która integruje wizualne cechy rozwiązania MindManager do pracy z rozbudowanymi możliwościami komunikacyjnymi MS Teams. Rozwiązanie pomaga użytkownikom skuteczniej i produktywniej współpracować, współdzielić i organizować kluczowe dla biznesu informacje.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 784 302 005