SYSTEMY I BAZY DANYCH

System to zespół wzajemnie powiązanych elementów realizujących jako całość założone cele. Systemy operacyjne, bazodanowe oraz systemy analizy danych z wielu źródeł to niezbędne narzędzia dla każdej organizacji biznesowej. System operacyjny to narzędzie do zarządzania środowiskiem komputerowym oraz do uruchamiania i kontroli wykonywanych na nim zadań. System bazodanowy znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba nie tylko na gromadzenie danych, ale również możliwość ich modyfikowania. Systemy do analizy danych to ważny składnik zarządzania przedsiębiorstwem pomagający wykorzystywać zgromadzone w nim informacje do podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

Oferujemy produkty z zakresu systemów i baz danych z następujących dziedzin:

Business Intelligence
Business Intelligence (BI) obejmuje całokształt metod i narzędzi umożliwiających zamianę gromadzonych danych szczegółowych w przydatną biznesowo informację wspierającą podejmowanie decyzji.

Data Connectivity
Kluczowym elementem systemów jest oprogramowanie Data Connectivity zapewniające bezpieczny, oparty na ustalonych standardach dostęp do danych, niezależnie od ich formatu i lokalizacji.

Operating Systems
System operacyjny to oprogramowanie, które służy do komunikacji ze wszystkimi komponentami sprzętowymi danego urządzenia komputerowego.

Databases
Baza danych to zbiór danych o zdefiniowanej budowie. Gromadzone w niej informacje mogą być różnego typu, od najprostszych danych tekstowych czy liczbowych po złożone struktury obiektowe czy multimedialne. 

Producenci dostarczający rozwiązania w tym zakresie:

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com