StorMagic

Firma StorMagic została założona w 2006 r. w Wielkiej Brytanii, gdzie do dziś mieści się jej główne centrum R&D. Flagowy produkt StorMagic SvSAN został wdrożony już u ponad 1000 klientów w 72 krajach. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi producentami serwerów jak Lenovo, Cisco i Dell, rozwiązania StorMagic oferowane są również jako appliance. W 2020 roku odbyła się premiera nowego produktu firmy StorMagic – SvKMS.

SvSAN

SvKMS

StorMagic SvSAN to wirtualna sieć SAN, która upraszcza skomplikowany świat pamięci masowych dla środowisk wirtualnych. Rozwiązanie to doskonale nadaje się dla środowisk przetwarzania brzegowego. Jego technologia oparta jest na idei pamięci masowej zarządzanej programowo (SDS), która eliminuje potrzebę wykorzystanie fizycznej sieci SAN.

SvSAN jest zaprojektowany w taki sposób, aby instalacja i zarządzanie nim było proste, niezależnie od tego czy jest on wdrażany jako część rozwiązania hiperkonwergentnego czy stanowi wyłącznie target pamięci masowej dla innego środowiska serwerowego.

StorMagic SvKMS to pierwsze w historii, zwirtualizowane oprogramowanie do zarządzania kluczami firmy StorMagic. Rozwiązanie umożliwia zarządzanie kluczami szyfrującymi klasy enterprise w każdym środowisku – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z brzegowym centrum przetwarzania danych, bazą danych czy chmurą. Eliminuje typowe problemy z szyfrowaniem, zapewniając scentralizowane zarządzanie i elastyczność wdrażania KMS w dowolnym miejscu, przy niskim koszcie.

Rozwiązania StorMagic w ofercie Connect Distribution według kategorii:

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Privileged Account Management

StorMagic SvKMS

StorMagic SvKMS to oprogramowanie do zarządzania cyklem życia kluczy szyfrujących. Jest to zwirtualizowane rozwiązanie klasy enterprise dla każdego środowiska w bardzo niskiej cenie. Można je uruchomić na każdym wirtualizatorze oraz w chmurze.

PAMIĘCI MASOWE - Software Defined Storage (SDS)

StorMagic SvSAN 

StorMagic SvSAN to wirtualna sieć SAN, która upraszcza skomplikowany świat pamięci masowych dla środowisk wirtualnych. Rozwiązanie to doskonale nadaje się dla środowisk przetwarzania brzegowego. Idealnie sprawdza się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Jego technologia oparta jest na idei pamięci masowej zarządzanej programowo (SDS), która eliminuje potrzebę wykorzystanie fizycznej sieci SAN.

Opiekun produktu:

Piotr Luc
Account Manager

e-mail: p.luc@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 787 003 909