O nas

Firma CONNECT DISTRIBUTION powstała w 1998 roku, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) i do dnia dzisiejszego staramy się być wierni tej misji. Specjalizujemy się w rozwiązaniach do monitorowania, bezpieczeństwa, pamięci masowych oraz narzędzi dla programistów. Obserwując rynek ICT w Polsce i na świecie nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na bieżące i przyszłe potrzeby Klientów.

Jako dystrybutor VAD staramy się stale podnosić nasze kompetencje techniczne, aby skutecznie doradzać naszym Partnerom i ich Klientom w doborze optymalnego dla nich rozwiązania. Naszym Partnerom oferujemy wsparcie handlowe poparte rzetelną wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem naszego Zespołu. Oprócz wysokiej jakości produktów pochodzących od światowych liderów w danej dziedzinie, oferujemy naszym Partnerom profesjonalne wsparcie przedsprzedażowe, konsultacje techniczne, a w razie potrzeby świadczymy też pomoc przy implementacji oferowanych rozwiązań. Mając świadomość działania w bardzo dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym gwarantujemy naszym Partnerom ochronę projektową i oferujemy korzystne warunki finansowe. Zaufanie naszych Partnerów biznesowych jest dla nas wartością nadrzędną i kluczem do sukcesu w długofalowej współpracy.

Naszymi atutami są wiedza, zrozumienie potrzeb Klientów oraz elastyczność w reagowaniu na ich potrzeby. Jako stosunkowo niewielka firma jesteśmy też bardziej elastyczni starając się zawsze dostosować procedury i formalności do potrzeb Klienta, a nie odwrotnie.

Swoją działalnością obejmujemy Polskę oraz wybrane kraje Europy wschodniej i południowej. Nasze główne biuro znajduje się w Polsce w Warszawie z przedstawicielstwami handlowymi w Krakowie i Bielsku-Białej oraz słoweńskiej Lublijanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i liczymy na długofalową oraz owocną współpracę!

Katalog produktów

Nasi producenci

Opinie o nas