O nas

Firma CONNECT DISTRIBUTION powstała w 1998 roku, jako jeden z pierwszych w Polsce dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) i do dnia dzisiejszego staramy się być wierni tej misji. Specjalizujemy się w rozwiązaniach do monitorowania, bezpieczeństwa, pamięci masowych oraz narzędzi dla programistów. Obserwując rynek ICT w Polsce i na świecie nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na bieżące i przyszłe potrzeby Klientów.

Jako dystrybutor VAD staramy się stale podnosić nasze kompetencje techniczne, aby skutecznie doradzać naszym Partnerom i ich Klientom w doborze optymalnego dla nich rozwiązania. Naszym Partnerom oferujemy wsparcie handlowe poparte rzetelną wiedzą techniczną i wieloletnim doświadczeniem naszego Zespołu. Oprócz wysokiej jakości produktów pochodzących od światowych liderów w danej dziedzinie, oferujemy naszym Partnerom profesjonalne wsparcie przedsprzedażowe, konsultacje techniczne, a w razie potrzeby świadczymy też pomoc przy implementacji oferowanych rozwiązań. Mając świadomość działania w bardzo dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym gwarantujemy naszym Partnerom ochronę projektową i oferujemy korzystne warunki finansowe. Zaufanie naszych Partnerów biznesowych jest dla nas wartością nadrzędną i kluczem do sukcesu w długofalowej współpracy.

Naszymi atutami są wiedza, zrozumienie potrzeb Klientów oraz elastyczność w reagowaniu na ich potrzeby. Jako stosunkowo niewielka firma jesteśmy też bardziej elastyczni starając się zawsze dostosować procedury i formalności do potrzeb Klienta, a nie odwrotnie.

Swoją działalnością obejmujemy Polskę oraz wybrane kraje Europy wschodniej i południowej. Nasze główne biuro znajduje się w Polsce w Warszawie z przedstawicielstwami handlowymi w Krakowie i Bielsku-Białej oraz słoweńskiej Lublijanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i liczymy na długofalową oraz owocną współpracę!

Nasi producenci

Opinie o nas

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com