Zerto

Zerto dostarcza najwyższej klasy rozwiązania disaster recovery oraz oprogramowanie business continuity, dedykowane dla zwirtualizowanych centrów danych i środowisk chmurowych.

We współczesnym świecie ciągłość działania jest wymogiem biznesowym, a dostępność usług dla klientów w trybie 24/7/365 jest już w zasadzie standardem, nie podlegającym dyskusji. Dlatego awaria skutkująca brakiem dostępu do danych i aplikacji choćby przez kilka minut, może wystawić na szwank naszą reputację, jako dostawcy usług oraz spowodować znaczne straty finansowe.

Zerto oferuje usługę Resilience for Evolving IT™, czyli zautomatyzowane, łatwe w obsłudze rozwiązania Business Continuity oraz Disaster Recovery dla środowisk vSphere, Hyper-V, Azure i AWS.

Zerto Virtual Replication zapewnia wysoką dostępność krytycznych aplikacji na wypadek awarii, poprzez tworzenie punktów odtworzeniowych (RPO) liczonych w sekundach oraz czasu odtworzenia (RTO), rzędu pojedynczych minut i to bez generowania kopii migawkowych oraz bez wpływu na wydajność systemów produkcyjnych. Dzięki temu zarówno Twoja firma, jak i klienci mają zagwarantowany dostęp do wszystkich krytycznych aplikacji, bez żadnej przerwy czy opóźnienia.

Wersja chmurowa oprogramowania Zerto, będąca częścią uznanej platformy Cloud Continuity Platform™, zabezpiecza tysiące przedsiębiorstw na całym świecie, dzieki najprostszemu, najbardziej niezawodnemu oprogramowaniu BC/DR, które zostało zaprojektowane, aby zabezpieczać aplikacje na dowolnym zwirtualizowanym środowisku IT, działając na chmurze publicznej, prywatnej czy hybrydowej. Proaktywne podejście firmy Zerto w kwestii odzyskiwania danych po awarii, daje pewność, że możliwe jest przetrwanie każdej awarii.

Fima Zerto została utworzona w 2010 roku przez zespół złożony z weteranów rynku storage. Główny właściciel i prezes firmy Zerto jest byłym współwłaścicielem firmy Kashya (kupionej w 2006 roku przez EMC). Główne siedziby firmy znajdują się w Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych.

Rozwiązania Zerto w ofercie Connect Distribution:

Zerto Virtual Replication
Zerto Virtual Replication to unikalne rozwiązanie DR oferujące ciągłą replikację maszyn wirtualnych (VMware lub Hyper-V) do zapasowego centrum danych. Posiada możliwość granularnego odtworzenia całych systemów, pojedynczych maszyn, katalogów lub plików, które uległy uszkodzeniu lub zniszczeniu.

Zerto Enterprise Cloud Edition
Rozbudowana wersja ZVR rozszerzona m.in. o możliwość replikacji do chmury, dwustronnej konwersji maszyn wirtualnych w formacie VMware i Hyper-V oraz długoterminowej retencji danych w okresie nawet kilku lat.

Opiekun produktu:

Sławomir Karpiński
Channel Manager

e-mail: s.karpinski@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234