Zerto

Zerto dostarcza najwyższej klasy rozwiązania disaster recovery oraz oprogramowanie business continuity, dedykowane dla zwirtualizowanych centrów danych i środowisk chmurowych.

We współczesnym świecie ciągłość działania jest wymogiem biznesowym, a dostępność usług dla klientów w trybie 24/7/365 jest już w zasadzie standardem, nie podlegającym dyskusji. Dlatego awaria skutkująca brakiem dostępu do danych i aplikacji choćby przez kilka minut, może wystawić na szwank naszą reputację, jako dostawcy usług oraz spowodować znaczne straty finansowe.

Zerto oferuje usługę Resilience for Evolving IT™, czyli zautomatyzowane, łatwe w obsłudze rozwiązania Business Continuity oraz Disaster Recovery dla środowisk vSphere, Hyper-V, Azure i AWS.

Zerto Virtual Replication zapewnia wysoką dostępność krytycznych aplikacji na wypadek awarii, poprzez tworzenie punktów odtworzeniowych (RPO) liczonych w sekundach oraz czasu odtworzenia (RTO), rzędu pojedynczych minut i to bez generowania kopii migawkowych oraz bez wpływu na wydajność systemów produkcyjnych. Dzięki temu zarówno Twoja firma, jak i klienci mają zagwarantowany dostęp do wszystkich krytycznych aplikacji, bez żadnej przerwy czy opóźnienia.

Wersja chmurowa oprogramowania Zerto, będąca częścią uznanej platformy Cloud Continuity Platform™, zabezpiecza tysiące przedsiębiorstw na całym świecie, dzieki najprostszemu, najbardziej niezawodnemu oprogramowaniu BC/DR, które zostało zaprojektowane, aby zabezpieczać aplikacje na dowolnym zwirtualizowanym środowisku IT, działając na chmurze publicznej, prywatnej czy hybrydowej. Proaktywne podejście firmy Zerto w kwestii odzyskiwania danych po awarii, daje pewność, że możliwe jest przetrwanie każdej awarii.

Fima Zerto została utworzona w 2010 roku przez zespół złożony z weteranów rynku storage. Główny właściciel i prezes firmy Zerto jest byłym współwłaścicielem firmy Kashya (kupionej w 2006 roku przez EMC). Główne siedziby firmy znajdują się w Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych.

Rozwiązania Zerto w ofercie Connect Distribution:

Zerto Data Protection

Zerto Data Protection (ZDP) może zastąpić rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych pojedynczą platformą, którą można zainstalować w dowolnym środowisku przedsiębiorstwa w ciągu zaledwie kilku minut, co pozwala zaoszczędzić do 50% całkowitego kosztu posiadania (TCO).

Opierając się na koncepcji ciągłej ochrony danych (CDP), Zerto może pomóc Twojej organizacji zredukować utratę danych i przestoje, dzięki najszybszym RPO i RTO w branży. Ciągła ochrona danych Zerto pomaga uniknąć przestojów, eliminując przerwy czasowe i utratę danych, które są nieodłącznie związane ze standardowymi migawkami czy okresowymi kopiami zapasowymi.
Dzięki ciągłej replikacji, punkty kontrolne danych oddalone są o zaledwie kilka sekund, co ułatwia przewijanie do punktu w czasie, tuż przed przerwą czy np. atakiem ransomware. Grupy spójności aplikacji zapewniają, że duże bazy danych i zależne od nich aplikacje są chronione jako jedna całość – dzięki czemu wszystkie komponenty można przywrócić do tego samego punktu w czasie, we właściwej kolejności.

Zerto Enterprise Cloud Edition

Platforma Zerto Enterprise Cloud Edition (Zerto ECE), oparta na koncepcji ciągłej ochrony danych (CDP), łączy odzyskiwanie danych po awarii i ochronę danych w jednym, prostym rozwiązaniu do zarządzania danymi w chmurze oraz ochrony w środowiskach lokalnych, hybrydowych i wielochmurowych.

Zerto ECE to najpełniejsza wersja oprogramowania Zerto zawierająca w sobie wszystkie funkcje i możliwości ochrony  maszyn wirtualnych VMware lub Hyper-V. Dzięki mechanizmowi ciągłej rejestracji wszystkich zmian w każdej z chronionych maszyn wirtualnych Zerto Enterprise Cloud Edition jest w stanie błyskawicznie (RTO rzędu minut) odtworzyć utraconą maszynę wirtualną w dokładnością do pojedynczych sekund (RPO). Zerto ECE to zawansowane rozwiązanie zapewniające środowiskom wirtualnym najwyższą odporność na awarię przy minimalnym nakładzie pracy na wdrożenie i administrację.

Opiekun produktu:

Sławomir Karpiński
Channel Manager

e-mail: s.karpinski@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 602 103 257