ThinPrint

ThinPrint jest globalnym dostawcą rozwiązań usprawniających procesy drukowania w rozproszonych środowiskach sieciowych niezależnie od ich topologii i przeznaczenia. Produkty ThinPrint są powszechnie stosowane u tysięcy klientów w przeszło 80 krajach świata, przynosząc codziennie milionowe oszczędności całkowitych kosztów druku.

Unikalna technologia zastosowana w produktach .print pozwala wielokrotnie zmniejszyć obciążenie sieci podczas drukowania (możliwa kompresja plików wydruków na poziomie nawet 98%!), umożliwia szyfrowanie danych w standardzie SSL, monitorowanie kosztów wydruków, centralne zarządzanie całym środowiskiem a przede wszystkim opatentowana technologia „DRIVER FREE PRINTING” eliminuje konieczność używania dla każdego modelu drukarki dedykowanych sterowników przez co drastycznie upraszcza i usprawnia konfigurację drukarek w sieci jak i sam proces drukowania.

ThinPrint zatrudnia ponad 150 inżynierów, którzy w biurach w Niemczech, USA, Japonii i Australii nieustannie pracują nad rozwojem produktów .print. Stała współpraca z partnerami technologicznymi jak Citrix Systems, Fujitsu, Siemens Computers, Lexmark International, Microsoft, Sun Microsystems, Symbian czy VMware umożliwia firmie ThinPrint błyskawiczne dostosowywanie swoich produktów do rosnących wymagań klientów oraz pojawiających się trendów rynkowych.

Właśnie dzięki temu rozwiązania ThinPrint są praktycznie bezkonkurencyjne w środowiskach wirtualnych oraz w rozwiązaniach terminalowych opartych na technologii Citrix, VMWare czy Microsoft. Najnowszą grupę rozwiązań ThinPrint stanowią systemy wspomagające drukowanie i dostęp do danych korporacyjnych z poziomu różnego rodzaju urządzeń mobilnych.

W ofercie Connect Distribution znajdują się następujące rozwiązania ThinPrint:

ThinPrint Engine

Oprogramowanie do zarządzania drukowaniem, optymalizujące proces drukowania, niezawodne we wszystkich zdalnych i wirtualnych środowiskach: Microsoft, VMware, Citrix lub Parallels.

ThinPrint HUB

Dodatek do ThinPrint Engine, ułatwiający drukowanie w oddziałach firmy. Dzięki prostej instalacji plug-and-play nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej – wystarczy podłączyć ThinPrint Hub i od razu cieszyć się wysoką wydajnością drukowania.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 784 302 005