Storware

Storware

Storware to innowacyjna firma tworząca wyspecjalizowane oprogramowanie do backupu i odtwarzania danych dla przedsiębiorstw. Posiadając polskie korzenie, główne biura oraz dział R&D znajdujące się w Polsce, firma Storware od początku działa globalnie i posiada obecnie pokaźną sieć Partnerów oraz wdrożenia u klientów na całym świecie.

Dzięki dużej liczbie integracji, różnorodności wspieranych konfiguracji, a przede wszystkim dzięki profesjonalnemu wsparciu technicznemu świadczonemu przez inżynierów Storware, rozwiązanie to może z powodzeniem konkurować z największymi systemami do backupu i ochrony danych, jakie funkcjonują na rynku.

Początkowo swoje rozwiązanie firma Storware kierowała głównie do użytkowników zwirtualizowanych środowisk opartych na KVM, ale obecna wersja wspiera już większość systemów i środowisk spotykanych we współczesnych przedsiębiorstwach obejmując także rozwiązania chmurowe, takie jak Office365 czy środowiska kontenerowe.

Firma Storware może poszczycić się obecnie grupą ponad 3000 zadowolonych klientów, którzy na co dzień korzystają z rozwiązań StorWare do ochrony swoich cennych danych.

Dyrektywa NIS2: Jak Storware może Ci pomóc?

Rozwiązania Storware w ofercie Connect Distribution:

Storware Backup and Recovery

Storware Backup and Recovery to konkurencyjne, łatwe w zarządzaniu i automatyzacji oprogramowanie do backupu i przywracania danych dla środowisk wirtualnych, kontenerowych oraz pamięci masowych. Rozwiązanie umożliwia składowanie kopii zapasowych w wielu lokalizacjach, takich jak: lokalny system plików lub NFS/CIFS, obiektowa pamięć masowa lub inne systemy kopii zapasowych klasy enterprise, jak m.in. Dell, IBM czy Micro Focus.

Storware Backup and Recovery umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych biznesowych pakietu Microsoft 365: Exchange Online, OneDrive for Business, Microsoft Teams oraz SharePoint Online. Umożliwia także ochronę danych na urządzeniach końcowych, takich jak komputery stacjonarne i laptopy, a dzięki funkcji Continuous Data Protection (CDP) czy natywnemu mechanizmowi redukcji danych (deduplikacja i kompresja) gwarantuje solidną ochronę danych dla całej organizacji.

Opiekun produktu:

Piotr Luc
Account Manager 

e-mail: p.luc@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 787 003 909