SUSE

Firma SUSE to pionier na rynku oprogramowań o otwartym kodzie źródłowym. Jej oferta obejmuje niezawodne rozwiązania dla infrastruktur opartych na systemie Linux i środowisku typu cloud, które zapewniają przedsiębiorstwom duże możliwości współpracy oraz lepszą kontrolę i swobodę działania. Produkty i usługi pomocy technicznej bazują na ponad 20 latach doświadczenia w tworzeniu doskonałych rozwiązań inżynierskich, wyjątkowej jakości serwisu oraz jedynym w swoim rodzaju ekosystemie partnerów. Umożliwiają klientom zapanowanie nad coraz większą złożonością systemów, ograniczenie kosztów oraz niezawodne świadczenie usług o krytycznym znaczeniu. 

Firma buduje trwałe relacje, które dają jej zdolność adaptacji do zmiennych warunków rynku i pozwalają dostarczać lepsze rozwiązania innowacyjne, będące teraz i w przyszłości kluczem do sukcesu. 

Rozwiązania SUSE w ofercie Connect Distribution:

SYSTEMY I BAZY DANYCH - Operating Systems

SUSE Linux Enterprise Server (SLES)

Wysokowydajny i bezpieczny system operacyjny przeznaczony do obsługi sieci i aplikacji w środowiskach fizycznych oraz wirtualnych. Charakteryzuje się pełną zgodnością operacyjną, jego zadaniem jest obsługa i realizacja działań biznesowych oraz zarządzanie zasobami IT.

SUSE Liberty Linux

Technologia i rozwiązania wsparcia zabezpieczające wewnętrzne środowiska oparte na Linuksie. Dzięki SUSE Liberty Linux otrzymujesz niezawodne wsparcie, sprawdzone oraz zoptymalizowane narzędzia do zarządzania w mieszanych środowiskach Linux, w tym Red Hat ® Enterprise Linux ®, CentOS i SUSE Linux Enterprise Server.

TWORZENIE APLIKACJI - Kubernetes

SUSE NeuVector

SUSE NeuVector to strategiczne dla branży, rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa kontenerów wykorzystywane przez największe organizacje na całym świecie. SUSE NeuVector jest pionierską platformą do zabezpieczania kontenerów opartą na modelu open source i zarazem jedynym kompleksowym rozwiązaniem, które zapewnia obciążeniom serwerowym bezpieczeństwo klasy korporacyjnej na poziomie Zero Trust. SUSE NeuVector jest jedyną w 100% otwartą platformą bezpieczeństwa, oferującą stałe skanowanie kontenerów przez cały cykl ich życia.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234