SUSE

Firma SUSE to pionier na rynku oprogramowań o otwartym kodzie źródłowym. Jej oferta obejmuje niezawodne rozwiązania dla infrastruktur opartych na systemie Linux i środowisku typu cloud, które zapewniają przedsiębiorstwom duże możliwości współpracy oraz lepszą kontrolę i swobodę działania. Produkty i usługi pomocy technicznej bazują na ponad 20 latach doświadczenia w tworzeniu doskonałych rozwiązań inżynierskich, wyjątkowej jakości serwisu oraz jedynym w swoim rodzaju ekosystemie partnerów. Umożliwiają klientom zapanowanie nad coraz większą złożonością systemów, ograniczenie kosztów oraz niezawodne świadczenie usług o krytycznym znaczeniu. 

Firma buduje trwałe relacje, które dają jej zdolność adaptacji do zmiennych warunków rynku i pozwalają dostarczać lepsze rozwiązania innowacyjne, będące teraz i w przyszłości kluczem do sukcesu. 

0

Rozwiązania SUSE w ofercie Connect Distribution:

SUSE Linux Enterprise Server (SLES)

To wysokowydajny i bezpieczny system operacyjny przeznaczony do obsługi sieci i aplikacji w środowiskach fizycznych oraz wirtualnych. Charakteryzuje się pełną zgodnością operacyjną, jego zadaniem jest obsługa i realizacja działań biznesowych oraz zarządzanie zasobami IT.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234