Probely

Założycielami Probely są wysoko wykwalifikowani inżynierowie bezpieczeństwa aplikacji i specjaliści ds. sieci, którzy wyodrębnili się z zespołu AppSec jednego z międzynarodowych dostawców usług telekomunikacyjnych. Doświadczając wcześniej problemów skalowania zespołu bezpieczeństwa aplikacji, architekci Probely zbudowali rozwiązanie, które skutecznie wspomaga zespoły bezpieczeństwa w ich codziennych zadaniach a także wspiera dostawców oprogramowania przyspieszając wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Do klientów, którzy zaufali Probely należą m.in. doskonale znane na polskim rynku  firmy OLX, TrendMicro czy producent zdrowej żywności Huel.

Rozwiązania Probely w ofercie Connect Distribution według kategorii:

BEZPIECZEŃSTWO - Vulnerability Management

Probely API

Probely Webapp

Skaner podatności aplikacji internetowych i interfejsów API

Skaner podatności aplikacji internetowych i interfejsów API firmy Probely skanuje i ujawnia luki w zabezpieczeniach oraz dostarcza raport z wynikami wraz ze szczegółowymi instrukcjami, jak je naprawić.

Ukierunkowany na DevOps

Programiści i DevOps cenią sobie niezależne testy bezpieczeństwa. Probely zapewnia precyzyjne wskazówki dotyczące naprawiania luk w zabezpieczeniach, a także posiada w pełni funkcjonalny i dobrze udokumentowany interfejs API.

Tylko istotne wyniki

Czas inżynierów jest cenny. Skaner Probely automatycznie dostosowuje ocenę ryzyka związaną z podatnością w oparciu o jej kontekst i dostarcza dowody potwierdzające zasadność tej oceny.

Skanowanie podatności API

Skanowanie zarówno rozbudowanych aplikacji internetowych, jak i interfejsów API, w tym wszelkich mikrousług i samodzielnych interfejsów API opartych na technologii OpenAPI (Swagger) lub Postman.

Integracja z rozwiązaniami CI/CD

Możliwość pełnej automatyzacji testów bezpieczeństwa aplikacji internetowych i interfejsów API poprzez integrację Probely z potokami CI/CD i dwukierunkowej synchronizacji z preferowaną platformą śledzenia zgłoszeń.

Indeksowanie nowej generacji

Rewolucyjny „pająk” Probely, oparty na technologii Headless-Chrome, z łatwością indeksuje bogate, interaktywne aplikacje JavaScript i zaawansowane aplikacje jednostronicowe.

Testy zgodności

Testowanie pod kątem zgodności z normami PCI-DSS, OWASP TOP 10, ISO27001, HIPAA i RODO za pomocą serii szczegółowych raportów zarządczych z listami kontrolnymi wymagań i podsumowaniami.

Opiekun produktu:

Michał Szubert

Business Development Manager – Cybersecurity Solutions  Ethical Hacker

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 12 34

tel. kom.: 784 479 635