DataCore

Firma DataCore powstała w 1998 roku w USA i była jednym z pionierów technologii wirtualizacji pamięci masowej, która stała się podstawą wielu współczesnych rozwiązań pamięci masowej zdefiniowanej programowo (Software Defined Storage – SDS). Oprogramowanie zapewnia najbardziej elastyczne, inteligentne i wydajne rozwiązanie pamięci masowej zdefiniowanej programowo umożliwiając przechowywanie danych blokowych, plikowych i obiektowych w jednym systemie.

Z rozwiązań DataCore korzysta obecnie na świecie ponad 10 000 klientów z różnych branż i sektorów.

Misją firmy DataCore jest stworzenie takiego rozwiązania pamięci zdefiniowanej programowo, które będzie niezależne od sprzętu, przełamie silosy danych oraz umożliwi działom IT bardziej elastyczne i wydajne zarządzanie posiadanymi zasobami pamięci masowej.

DataCore to:

Wolność – oddzielenie usług od sprzętu, brak blokady jednego producenta sprzętu przy rozbudowie

Elastyczność – niemal nieograniczone możliwości rozwoju architektury za pomocą oprogramowania

Integracja – eliminacja silosów danych, maksymalne wykorzystanie wszystkich zasobów

Dostępność – zero przestojów i elastyczność w architekturze realizującej funkcje HA, DR czy CDP

Inteligencja – automatyzacja procesów i optymalizacja istniejących jak i nowych systemów

WIZJA DATACORE W ZAKRESIE PAMIĘCI MASOWEJ ZDEFINIOWANEJ PROGRAMOWO:

Rozwiązania DataCore w ofercie Connect Distribution według kategorii:

PAMIĘCI MASOWE - HCI Solutions

DataCore SANsymphony for HCI

Automatyczny pakiet instalacyjny DataCore™ SDS Solution  tworzy wirtualną, hiperkonwergentną sieć SAN w oparciu o serwery wykorzystujące platformy wirtualizacyjne VMware ESXi lub Microsoft Hyper-V. Rozwiązanie polecane jest szczególnie wtedy gdy klient posiada już serwery lub zachodzi konieczność wyboru nowego sprzętu pod specyficzne potrzeby i wymagania klienta.

PAMIĘCI MASOWE - Software Defined Storage

DataCore SANsymphony SDS

Zaawansowane oprogramowanie klasy SDS, które umożliwia realizację praktycznie dowolnej architektury współczesnego centrum danych od prostej wirtualizacji macierzy, poprzez struktury hiperkonwergentne aż do wysokodostępnych klastrów rozpiętych między oddalonymi lokalizacjami replikujący dane do chmury.

DataCore vFilO

Oprogramowanie do konsolidacji wszelkich zasobów plikowych w jeden centralnie zarządzany system. Współpracuje z dowolnymi macierzami plikowymi i serwerami plików zapewniając jeden widok wszystkich istniejących struktur plikowych oraz umożliwia tworzenie nowych struktur plików w oparciu o własne zasoby pamięci dyskowej.

Opiekun produktu:

Sławomir Karpiński
Channel Manager

e-mail: s.karpinski@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234