Parallels

Parallels jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań wieloplatformowych, ułatwiających klientom dostęp do swoich aplikacji i plików, z dowolnego urządzenia, niezależnie od wykorzystywanego systemu operacyjnego.

Parallels oferuje swoją technologię zarówno użytkownikom biznesowym jak i osobom prywatnym, które potrzebują korzystać ze swoich aplikacji niezależnie od platformy i urządzenia końcowego, do którego aktualnie mają dostęp. Parallels umożliwia uruchamianie dowolnych aplikacji biznesowych zarówno w środowisku Mac OS, MS Windows, iOS, Android jak też w środowisku chmurowym.

Innowacyjność i pomysłowość to dwie cechy firmy Parallels, które towarzyszą jej od samego początku działalności. Rozwiązania Parallels są proste w użyciu i administracji, a jednocześnie są bardzo korzystne budżetowo. Umożliwiają pracę z dowolnymi aplikacjami niezależnie od miejsca ich instalacji, którym może być sieć lokalna, prywatne datacenter czy też chmura publiczna.

Rozwiązania Parallels w ofercie Connect Distribution według kategorii:

SYSTEMY I BAZY DANYCH - Operating Systems

Paralles Desktop for Mac

Parallels Desktop to narzędzie do wirtualizacji środowiska Windows na MacOS, pozwalające zespołom używać potrzebnych aplikacji Windows na komputerach Mac.

Parallels Management for Mac

Parallels Management for Mac – dodatek do SCCM, pozwalający na zarządzanie komputerami Apple w środowisku SCCM.

PRACA GRUPOWA - VDI Solutions

Awingu

Awingu to rozwiązanie pozwalające na pracę z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką w modelu bezpieczeństwa Zero Trust, który oparty jest na przekonaniu, że każdy użytkownik, urządzenie oraz adres IP uzyskujący dostęp do zasobu stanowi zagrożenie, dopóki nie udowodni, że jest inaczej. Awingu zapewnia bezpieczny dostęp do aplikacji serwerowych, zdalnych i lokalnych komputerów stacjonarnych z poziomu przeglądarki na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu, dzięki czemu nie potrzebujemy VPN. Interfejs Awingu jest prosty i nieinwazyjny, zarówno dla użytkownika końcowego, jak i administratora.

• System w 100% oparty na przeglądarce internetowej
• Ujednolicona przestrzeń robocza, która zapewnia bezpieczny dostęp do zasobów firmy przez przeglądarkę
• Dostęp do starszych aplikacji internetowych SaaS
• Dostęp do pulpitów lokalnych
• Praca na dowolnym urządzeniu, w tym B/CYOD z dowolnego miejsca
• Redukcja kosztów VDI
• Bezpieczna alternatywa dla VPN (MFA, szyfrowanie, szczegółowe kontrole i świadomość kontekstu)

Awingu to wirtualna maszyna, która nie tylko umożliwia dostęp do istniejących aplikacji i pulpitów opartych na systemie Windows, ale także agreguje aplikacje internetowe (intranet) i pamięć masową. Ze względu na swoją unikalną architekturę Awingu można szybko i łatwo zainstalować, jest też kompatybilny z dowolną infrastrukturą on-premise lub cloud.

Parallels Remote Application Server

Parallels Remote Application Server (RAS) to rozwiązanie oparte na protokole RDP przeznaczone do wirtualizacji oprogramowania i maszyn roboczych, dające dostęp i możliwość użytkowania wielu aplikacji z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Kontakt w sprawie produktu:

Dział Handlowy:

e-mail: sales@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 12 34

tel. kom.: 882 101 234