Parallels

Parallels jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań wieloplatformowych, ułatwiających klientom dostęp do swoich aplikacji i plików, z dowolnego urządzenia, niezależnie od wykorzystywanego systemu operacyjnego.

Parallels oferuje swoją technologię zarówno użytkownikom biznesowym jak i osobom prywatnym, które potrzebują korzystać ze swoich aplikacji niezależnie od platformy i urządzenia końcowego, do którego aktualnie mają dostęp. Parallels umożliwia uruchamianie dowolnych aplikacji biznesowych zarówno w środowisku Mac OS, MS Windows, iOS, Android jak też w środowisku chmurowym.

Innowacyjność i pomysłowość to dwie cechy firmy Parallels, które towarzyszą jej od samego początku działalności. Rozwiązania Parallels są proste w użyciu i administracji, a jednocześnie są bardzo korzystne budżetowo. Umożliwiają pracę z dowolnymi aplikacjami niezależnie od miejsca ich instalacji, którym może być sieć lokalna, prywatne datacenter czy też chmura publiczna.

Rozwiązania Parallels w ofercie Connect Distribution według kategorii:

SYSTEMY I BAZY DANYCH - Operating Systems

Paralles Desktop for Mac

Parallels Desktop to narzędzie do wirtualizacji środowiska Windows na MacOS, pozwalające zespołom używać potrzebnych aplikacji Windows na komputerach Mac.

Parallels Management for Mac

Parallels Management for Mac – dodatek do SCCM, pozwalający na zarządzanie komputerami Apple w środowisku SCCM.

PRACA GRUPOWA - VDI Solutions

Paralles Desktop for Mac

Parallels Desktop to narzędzie do wirtualizacji środowiska Windows na MacOS, pozwalające zespołom używać potrzebnych aplikacji Windows na komputerach Mac.

Parallels Remote Application Server

Parallels Remote Application Server (RAS) to rozwiązanie oparte na protokole RDP przeznaczone do wirtualizacji oprogramowania i maszyn roboczych, dające dostęp i możliwość użytkowania wielu aplikacji z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234