Revenera

Revenera ma ponad trzydziestoletnią historię w szeroko rozumianej branży IT. Na początku działalności przyjęto nazwę InstallShield, którą zaczerpnięto od najpopularniejszego produktu firmy. Z biegiem lat uzupełniano portfolio o kolejne produkty do oferty m.in. InstallAnywhere, AdminStudio czy Software Vulnerability Manager, a w 2009 zmieniono nazwę na Flexera Software. Kolejne lata to sukcesywna rozbudowa oferty o nowe, zaawansowane rozwiązania. W 2020r. dokonano podziału oferty, a produkty służące do tworzenia aplikacji są ofertowane pod nazwą Revenera.

Narzędzia Revenera wspierają firmy produkujące oprogramowania i technologie w efektywniejszym korzystaniu z rozwiązań typu open source, poprzez znajdowanie oraz łagodzenie problemów związanych z bezpieczeństwem i zgodnością licencji na wczesnym etapie procesu rozwoju oraz w procesie ciągłej dostawy. Pomagają zrozumieć, w jaki sposób wykorzystywane są ich produkty, aby mogli podejmować optymalne decyzje. Revenera jest także motorem nowoczesnych modeli biznesowych i ich skutecznego egzekwowania. Firmy produkujące oprogramowanie i technologie chcą jak najlepiej wykorzystać swoje produkty. Ich celem jest przyspieszenie czasu wprowadzania na rynek i jak najszybszego wprowadzania innowacji, budowania produktów, które lubią klienci, zrozumienia w jaki sposób są używane i zarabiania na tym, co ważne.

PONAD 50 000
KLIENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

PONAD 30 LAT
NA RYNKU

PONAD 100 MLN
AKTUALIZACJI  ROCZNIE

Rozwiązania Revenera w ofercie Connect Distribution:

InstallAnywhere
Rozwiązanie ułatwia programistom tworzenie profesjonalnych instalatorów, które działają spójnie – bez względu na platformę. Będziesz mógł tworzyć niezawodne instalacje dla platform lokalnych, takich jak Windows, Linux, Apple, Solaris, AIX, HP-UX i IBM, a następnie wdrażać je fizycznie, wirtualnie lub w chmurze (możesz nawet spakować do kontenera Docker), a wszystko z jednego pliku projektu.

InstallShield
Revenera InstallShield to najszybszy i najłatwiejszy sposób na budowanie instalatorów Windows i pakietów MSIX oraz tworzenie instalacji bezpośrednio w Microsoft Visual Studio.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Area Sales Manager

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com