Revenera

Revenera ma ponad trzydziestoletnią historię w szeroko rozumianej branży IT. Na początku działalności przyjęto nazwę InstallShield, którą zaczerpnięto od najpopularniejszego produktu firmy. Z biegiem lat uzupełniano portfolio o kolejne produkty do oferty m.in. InstallAnywhere, AdminStudio czy Software Vulnerability Manager, a w 2009 zmieniono nazwę na Flexera Software. Kolejne lata to sukcesywna rozbudowa oferty o nowe, zaawansowane rozwiązania. W 2020r. dokonano podziału oferty, a produkty służące do tworzenia aplikacji są ofertowane pod nazwą Revenera.

Narzędzia Revenera wspierają firmy produkujące oprogramowania i technologie w efektywniejszym korzystaniu z rozwiązań typu open source, poprzez znajdowanie oraz łagodzenie problemów związanych z bezpieczeństwem i zgodnością licencji na wczesnym etapie procesu rozwoju oraz w procesie ciągłej dostawy. Pomagają zrozumieć, w jaki sposób wykorzystywane są ich produkty, aby mogli podejmować optymalne decyzje. Revenera jest także motorem nowoczesnych modeli biznesowych i ich skutecznego egzekwowania. Firmy produkujące oprogramowanie i technologie chcą jak najlepiej wykorzystać swoje produkty. Ich celem jest przyspieszenie czasu wprowadzania na rynek i jak najszybszego wprowadzania innowacji, budowania produktów, które lubią klienci, zrozumienia w jaki sposób są używane i zarabiania na tym, co ważne.

PONAD 50 000
KLIENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

PONAD 30 LAT
NA RYNKU

PONAD 100 MLN
AKTUALIZACJI  ROCZNIE

Rozwiązania Revenera w ofercie Connect Distribution:

InstallAnywhere

Rozwiązanie ułatwia programistom tworzenie profesjonalnych instalatorów, które działają spójnie – bez względu na platformę. Będziesz mógł tworzyć niezawodne instalacje dla platform lokalnych, takich jak Windows, Linux, Apple, Solaris, AIX, HP-UX i IBM, a następnie wdrażać je fizycznie, wirtualnie lub w chmurze (możesz nawet spakować do kontenera Docker), a wszystko z jednego pliku projektu.

InstallShield

Revenera InstallShield to najszybszy i najłatwiejszy sposób na budowanie instalatorów Windows i pakietów MSIX oraz tworzenie instalacji bezpośrednio w Microsoft Visual Studio.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Business Development Manager – Cybersecurity Solutions  Ethical Hacker

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 12 34

tel. kom.: 784 479 635