JetBrains

Firma JetBrains zapewnia deweloperom oprogramowania inteligentne i profesjonalne narzędzia, które pomagają napisać kod najwyższej jakości, jednocześnie dostarczając lepsze i stabilniejsze oprogramowanie zdecydowanie szybciej.

Misją JetBrains jest dostarczenie profesjonalnych narzędzi deweloperom, które sprawią, że ich praca jest bardziej produktywna i przyjemna. Pomaga deweloperom pracować szybciej poprzez automatyzację powtarzalnych zadań wspólnych, aby skoncentrowali się na projektowaniu spójnego kodu dla całego projektu. Oferuje narzędzia do szybkiej eksploracji i zapoznania się z zasadami kodu. Produkty JetBrains sprawiają, że łatwo można zadbać o jakość na wszystkich etapach rozwoju, jednocześnie redukując spędzany czas na czynnościach konserwacyjnych do niezbędnego minimum.

JetBrains jest czeską firmą, która została założona w 2000 roku i posiada biura w: Pradze, Amsterdamie, Bostonie, Foster City, Malton, Monachium oraz Szanghaju. Poniżej krótka infografika z najważniejszymi wydarzeniami:

Rozwiązania JetBrains w ofercie Connect Distribution według kategorii:

TWORZENIE APLIKACJI - IDE

• All Product Pack

Pakiet zawierający w sobie wszystkie IDE do JetBrains.

Aqua

Aqua to pierwsze IDE stworzone specjalnie do automatyzacji testów oraz połączenie inteligentnej analizy kodu z potężnymi możliwościami wyszukiwania i refaktoryzacji. Aqua zwiększa produktywność inżynierii jakości.

CLion

Wieloplatformowe IDE dla języków C i C++.

DataGrip

IDE dla baz danych dostosowane do konkretnych potrzeb profesjonalnych programistów SQL.

DataSpell

DataSpell to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE), które jest dedykowane do specyficznych zadań eksploracyjnej analizy danych i prototypowania modeli ML (ang. machine learning).

dotUltimate

Nowość w ofercie JetBrains. Zestaw narzędzi, zawierający w sobie ReSharper, JetBrains Rider oraz dodatki dotMemory, dotTrace, dotCover.

GoLand

GoLand to wieloplatformowe IDE stworzone specjalnie dla programistów Go.

IntelliJ IDEA Ultimate

Skuteczne i ergonomiczne IDE dla języków JVM (Java, Scala, Groovy, Kotlin).

Qodana

Statyczna analiza kodu Qodana pomaga zespołom programistycznym przestrzegać uzgodnionych standardów jakości i dostarczać czytelny, łatwy w utrzymaniu i bezpieczny kod.

PhpStorm

Inteligentne IDE dla języka PHP.

PyCharm

IDE dla profesjonalnych programistów Python.

Resharper

Najpopularniejsze na rynku rozszerzenie Visual Studio dla programistów .NET oraz C++.

Rider

Rider to doskonała konkurencja dla MS VisualStudio. Szybki i mocny, wieloplatformowy IDE dla .NET.

RubyMine

Najbardziej inteligentny na rynku IDE dla Ruby i Rails.

WebStorm

Inteligentne IDE dla JavaScript.

Wirtualny Asystent AI 

Wystarczy zadać pytanie na czacie, a AI Assistant automatycznie uzupełni zapytanie o niezbędne szczegóły z kontekstu projektu. Nie musisz kopiować i wklejać fragmentów kodu - po prostu daj JetBrains AI zadania do wykonania.

PRACA GRUPOWA - Productivity

Code With Me

Code With Me to nowy serwis do wspólnego kodowania i programowania w parach. Umożliwia zaproszenie innych osób do projektu IDE oraz wspólną pracę nad nim w czasie rzeczywistym.

Datalore

Datalore jest platformą do współpracy w zakresie Data Science. Do użytku komercyjnego oferowany jest plan Enterprise jako prywatnie hostowana usługa dla firm.

JetBrains Academy

Platforma do nauki programowania. Wybierz język i wypróbuj różne podejścia do jego nauki. Buduj projekty, korzystaj z interaktywnych kursów, bierz udział w konkursach i misjach.

Space

JetBrains Space wspomaga komunikację całego zespołu w danej organizacji. 

TeamCity

Potężne narzędzie typu Continuous Integration.

YouTrack

Narzędzie do zarządzania projektami przeznaczony dla zespołów.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 12 34

tel. kom.: 784 302 005