Scale Computing

Scale Computing

Scale Computing to jeden z wiodących innowatorów wirtualizacji, który w 2008 roku stworzył rozwiązanie HC3, będące prekursorem rozwiązań hiperkonwergentnych (HCI) na świecie. Stworzona przez Scale Computing platforma HC3 eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych silosów IT obejmujących oprogramowanie do wirtualizacji, oprogramowanie do odzyskiwania po awarii, serwery i współużytkowaną pamięć masową, zastępując je w pełni zintegrowaną, wysoce dostępną platformą do uruchamiania dowolnych aplikacji.

Korzystając z opatentowanej technologii HyperCore ™, samonaprawiająca się platforma HC3 automatycznie identyfikuje, łagodzi i rozwiązuje problemy w infrastrukturze w czasie rzeczywistym, umożliwiając aplikacjom osiągnięcie maksymalnej wydajności i niezawodności, nawet gdy lokalne zasoby IT i personel są mocno ograniczone.

Dzięki połączeniu serwerów, pamięć masowej i wirtualizacji w jedno rozwiązanie uzyskano wyjątkowo wydajną, bezpieczną i efektywną kosztowo platformę HCI o wyjątkowej elastyczności i łatwości zarządzania.

Firma szczyci się licznymi nagrodami wyrażającymi wysokie uznanie ponad tysiąca zadowolonych klientów, jak również wielu branżowych firm analitycznych:

Podstawowe korzyści wynikające z zastosowania Scale Computing:

Uproszczone i intuicyjne zarządzanie środowiskiem wirtualnym w którym działają Twoje krytyczne aplikacje.

Utrzymanie stałej dostępności Twoich systemów bez ryzyka przestojów czy utraty danych.

Możliwość skalowania i rozbudowy środowiska w zależności od rozwoju Twojego biznesu.

Rozwiązania Scale Computing w ofercie Connect Distribution według kategorii:

PAMIĘCI MASOWE - HCI Solutions

Scale Computing HC3  

Scale Computing HC3  to szeroka gama rozwiązań sprzętowych z opatentowanym oprogramowaniem HyperCore zapewniającym komplet funkcjonalności hiperkonwergentnego centrum danych, zamkniętego w klastrze 3 serwerów, których konfigurację dobieramy w zależności od potrzeb klienta i specyfiki projektu.

Rozwiązanie HC3 adresuje wiele różnych scenariuszy zastosowań od rozwiązań dedykowanych dla brzegów sieci (Edge/ROBO) przez platformy dla wirtualnych desktopów (VDI) po kompletne systemy HCI przeznaczone dla dużych centów danych lub dla firm świadczących usługi w modelu MSP.

PRACA GRUPOWA - VDI Solutions

Parallels VDI na platformie ScaleComputing

Parallels RAS to proste rozwiązanie do wirtualizacji aplikacji oraz stacji roboczych (VDI). Dzięki połączeniu z wydajną, bezpieczną i wysoce zautomatyzowaną platformą sprzętową HC3 firmy ScaleComputing powstało bardzo konkurencyjne cenowo, niezmiernie łatwe we wdrożeniu i utrzymaniu rozwiązanie VDI dla małych firm lub zespołów roboczych pracujących zdalnie.

LEOstream VDI na platformie sprzętowej ScaleComputing

Dzięki współpracy firm Scale Computing i LEOstream, wiodącym producentem oprogramowania VDI na małych i średnich firm, powstało kompletne, w pełni funkcjonalne rozwiązanie VDI, które jest proste w instalacji i administracji, nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu, ponadto jest w pełni bezpieczne, a przy tym wszystkim jest znacznie tańsze od typowych rozwiązań VDI klasy enterprise.

Opiekun produktu:

Piotr Luc
Account Manager  

e-mail: p.luc@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 787 003 909