SolarWinds

SolarWinds jest wiodącym dostawcą wydajnego i niedrogiego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT. Nasze produkty zapewniają organizacjom na całym świecie, niezależnie od typu, wielkości lub złożoności infrastruktury IT, moc monitorowania i zarządzania wydajnością ich środowisk IT, zarówno w modelu on-premise, w chmurze, jak i w modelach hybrydowych.

Rozwiązania SolarWinds obsługują ponad 275 000 klientów na całym świecie, stale współpracują ze wszystkimi specjalistami technologicznymi – specjalistami ds. Operacji IT, specjalistami DevOps i dostawcami usług zarządzanych (MSP) – aby zrozumieć stojące przed nimi wyzwania związane z utrzymaniem wysokowydajnej i wysoce dostępnej infrastruktury IT. Rozwiązania są inspirowane bliskim kontaktem z bazą użytkowników skupionych w społeczności internetowej, thwack®. Społeczność ta rozwiązuje problemy, wymienia się technologią i najlepszymi praktykami oraz bezpośrednio uczestniczy w procesie projektowania produktów.

Koncentracja na użytkowniku i dążenie do doskonałości w kompleksowym hybrydowym zarządzaniu wydajnością IT uczyniło SolarWinds światowym liderem w dziedzinie oprogramowania do zarządzania siecią i systemami oraz rozwiązań MSP.

Rozwiązania SolarWinds w ofercie Connect Distribution według kategorii:

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Access Right Management

SolarWinds Access Right Manager (ARM)
Rozwiązanie ułatwia zarządzanie prawami dostępu użytkowników. Umożliwia szybką identyfikację i zmniejszenie ryzyka nieautoryzowanego dostępu do systemu i naruszenia danych. Ułatwia tworzenie kont użytkowników i przeglądanie ich uprawnień, grup i dostępu do systemów, danych oraz plików.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Compliance

SolarWinds® Security Event Manager (SEM)
Rozwiązanie stworzone, aby ułatwić gromadzenie i korelowanie danych dziennika z dziesiątek tysięcy urządzeń, zgodnie z wymaganiami wielu organów kontrolnych. Wykorzystując analizę dziennika w czasie rzeczywistym i korelację między zdarzeniami ze źródeł w całej infrastrukturze, to narzędzie do monitorowania zgodności może szybko pomóc w wykrywaniu naruszeń zasad, identyfikowaniu ataków i wyróżnianiu zagrożeń. Dzięki widoczności 360° obejmującej domeny i systemy, SEM pomaga usprawnić raportowanie zgodności IT.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Network & Systems Monitoring

SolarWinds® NetFlow Traffic Analyzer (NTA)
Pozwala na przechwytywanie danych ze strumieni ruchu sieciowego i konwertowanie tych surowych liczb na łatwe do zinterpretowania wykresy i tabele, które określają ilość ruchu w sieci korporacyjnej.

SolarWinds® Network Configuration Manager (NCM)
Oprogramowanie do automatyzacji zadań, tworzenia kopii zapasowych i zarządzania plikami konfiguracyjnymi na urządzeniach sieciowych NCM. Umożliwia automatyczne wdrażanie standardowych konfiguracji urządzeń.

SolarWinds® Network Performance Monitor (NPM)
Zaawansowane i niedrogie oprogramowanie do monitorowania sieci, które umożliwia szybkie wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z wydajnością sieci oraz eliminowanie przerw w jej działaniu.

SolarWinds® Server & Application Monitor (SAM)
Oprogramowanie przeznaczone do monitorowania aplikacji i ich infrastruktury pomocniczej, niezależnie od tego, czy działa lokalnie, w chmurze czy w środowisku hybrydowym. Określa główną przyczynę problemów z aplikacjami na różnych warstwach. Wizualizuje i mapuje dynamiczne relacje oparte na komunikacji między aplikacjami i serwerami,
aby wskazać problemy z siecią, które spowalniają aplikacje.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Secure Remote Access

SolarWinds DameWare Remote Support
Niedrogie i łatwe w użyciu oprogramowanie do zdalnego wsparcia zaprojektowane w celu uproszczenia i przyśpieszenia zadań administracji zdalnej dla administratorów IT i techników wsparcia. Zdalne wsparcie Dameware obejmuje wbudowany Mini Dameware Remote Control do uzyskiwania zdalnego dostępu do systemów Windows®, Linux® i Mac® OS X®. Dameware to zaufana, wielokrotnie nagradzana marka używana przez tysiące organizacji na całym świecie.

* Więcej specyfikacji produktów SolarWinds w zakładce Do pobrania.

Opiekun produktu:

Marta Zborowska
Sales Director

e-mail: m.zborowska@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com