SolarWinds

SolarWinds jest wiodącym dostawcą wydajnego i niedrogiego oprogramowania do monitorowania infrastruktury IT. Nasze produkty zapewniają organizacjom na całym świecie, niezależnie od typu, wielkości lub złożoności infrastruktury IT, moc monitorowania i zarządzania wydajnością ich środowisk IT, zarówno w modelu on-premise, w chmurze, jak i w modelach hybrydowych.

Rozwiązania SolarWinds obsługują ponad 275 000 klientów na całym świecie, stale współpracują ze wszystkimi specjalistami technologicznymi – specjalistami ds. Operacji IT, specjalistami DevOps i dostawcami usług zarządzanych (MSP) – aby zrozumieć stojące przed nimi wyzwania związane z utrzymaniem wysokowydajnej i wysoce dostępnej infrastruktury IT. Rozwiązania są inspirowane bliskim kontaktem z bazą użytkowników skupionych w społeczności internetowej, thwack®. Społeczność ta rozwiązuje problemy, wymienia się technologią i najlepszymi praktykami oraz bezpośrednio uczestniczy w procesie projektowania produktów.

Koncentracja na użytkowniku i dążenie do doskonałości w kompleksowym hybrydowym zarządzaniu wydajnością IT uczyniło SolarWinds światowym liderem w dziedzinie oprogramowania do zarządzania siecią i systemami oraz rozwiązań MSP.

Poznaj SolarWinds Hybrid Cloud Observability

Rozwiązania SolarWinds w ofercie Connect Distribution według kategorii:

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Access Right Management

SolarWinds Access Right Manager (ARM)

Rozwiązanie ułatwia zarządzanie prawami dostępu użytkowników. Umożliwia szybką identyfikację i zmniejszenie ryzyka nieautoryzowanego dostępu do systemu i naruszenia danych. Ułatwia tworzenie kont użytkowników i przeglądanie ich uprawnień, grup i dostępu do systemów, danych oraz plików.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Access Right Management

SolarWinds Access Right Manager (ARM)

Rozwiązanie ułatwia zarządzanie prawami dostępu użytkowników. Umożliwia szybką identyfikację i zmniejszenie ryzyka nieautoryzowanego dostępu do systemu i naruszenia danych. Ułatwia tworzenie kont użytkowników i przeglądanie ich uprawnień, grup i dostępu do systemów, danych oraz plików.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Compliance

SolarWinds® Security Event Manager (SEM)

Rozwiązanie stworzone, aby ułatwić gromadzenie i korelowanie danych dziennika z dziesiątek tysięcy urządzeń, zgodnie z wymaganiami wielu organów kontrolnych. Wykorzystując analizę dziennika w czasie rzeczywistym i korelację między zdarzeniami ze źródeł w całej infrastrukturze, to narzędzie do monitorowania zgodności może szybko pomóc w wykrywaniu naruszeń zasad, identyfikowaniu ataków i wyróżnianiu zagrożeń. Dzięki widoczności 360° obejmującej domeny i systemy, SEM pomaga usprawnić raportowanie zgodności IT.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Network & Systems Monitoring

SolarWinds® NetFlow Traffic Analyzer (NTA)

Pozwala na przechwytywanie danych ze strumieni ruchu sieciowego i konwertowanie tych surowych liczb na łatwe do zinterpretowania wykresy i tabele, które określają ilość ruchu w sieci korporacyjnej.

SolarWinds® Network Configuration Manager (NCM)

Oprogramowanie do automatyzacji zadań, tworzenia kopii zapasowych i zarządzania plikami konfiguracyjnymi na urządzeniach sieciowych NCM. Umożliwia automatyczne wdrażanie standardowych konfiguracji urządzeń.

SolarWinds® Network Performance Monitor (NPM)

Zaawansowane i niedrogie oprogramowanie do monitorowania sieci, które umożliwia szybkie wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z wydajnością sieci oraz eliminowanie przerw w jej działaniu.

SolarWinds® Server & Application Monitor (SAM)

Oprogramowanie przeznaczone do monitorowania aplikacji i ich infrastruktury pomocniczej, niezależnie od tego, czy działa lokalnie, w chmurze czy w środowisku hybrydowym. Określa główną przyczynę problemów z aplikacjami na różnych warstwach. Wizualizuje i mapuje dynamiczne relacje oparte na komunikacji między aplikacjami i serwerami, aby wskazać problemy z siecią, które spowalniają aplikacje.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Observability

SolarWinds Hybrid Cloud Observability

Kompleksowe, zintegrowane i efektywne kosztowo rozwiązanie typu full-stack przeznaczone dla każdego typu organizacji. Hybrid Cloud Observability umożliwia optymalizację wydajności, zapewnienie dostępności oraz skrócenie czasu naprawy w środowiskach on-premises i wielochmurowych poprzez zwiększenie widoczności, inteligencji oraz produktywności.

MONITOROWANIE I ZARZĄDZANIE - Secure Remote Access

SolarWinds DameWare Remote Support

Niedrogie i łatwe w użyciu oprogramowanie do zdalnego wsparcia zaprojektowane w celu uproszczenia i przyśpieszenia zadań administracji zdalnej dla administratorów IT i techników wsparcia. Zdalne wsparcie Dameware obejmuje wbudowany Mini Dameware Remote Control do uzyskiwania zdalnego dostępu do systemów Windows®, Linux® i Mac® OS X®. Dameware to zaufana, wielokrotnie nagradzana marka używana przez tysiące organizacji na całym świecie.

* Więcej specyfikacji produktów SolarWinds w zakładce Do pobrania.

Opiekun produktu:

Marek Michalak
Account Manager 

e-mail: m.michalak@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 668 883 659

Nasze szkolenia z zakresu SolarWinds:

  • 1
  • 2