ImmuniWeb

ImmuniWeb

ImmuniWeb SA jest szwajcarską spółką z siedzibą w Genewie. Firma została założona przez Illię Kolochenko, szwajcarskiego eksperta ds. bezpieczeństwa i byłego żołnierza szwajcarskich służb specjalnych. Illia Kolochenko wymyślił i zbudował koncepcję Platformy ImmuniWeb, która łączy siły ludzkiej inteligencji z uczeniem maszynowym.

Platforma wykorzystuje wielokrotnie nagradzaną technologię AI do inteligentnej automatyzacji i przyspieszania pracochłonnych zadań oraz procesów, oszczędzając aż 90% czasu ludzkiego w porównaniu z tradycyjnymi usługami świadczonymi przez ludzi. Nie oznacza to całkowitej eliminacji czynnika ludzkiego podczas testów. Niemniej jest on wykorzystywany do najbardziej skomplikowanych zadań, gdzie nieodzowne jest wykorzystanie ludzkiej inteligencji i możliwości ludzkiego umysłu.

Platforma ImmuniWeb® AI zapewnia wielokrotnie nagradzane testy bezpieczeństwa. Rozwiązanie pomaga użytkownikom zachować prywatność i zgodność aplikacji internetowych i mobilnych oraz interfejsów API. Ponadto wspiera wykrywanie phishingu, odkrywanie zasobów oraz dokonywanie ocen ryzyka. Wszystko po to, aby ułatwiać organizacjom spełnianie pojawiających się wymagań prawnych dotyczących zgodności w sposób prosty, sprawny oraz efektywny kosztowo.

Rozwiązania ImmuniWeb zapewniają zgodność z wymogami: RODO (ang. GDPR), PCI DSS, PA DSS, ISO 27001, UK MCSS, NYSDFS 23 NYCRR 500, CCPA, HIPAA, Sarbanes Oxley, NIST, a nawet Singapore MAS TRM.

Platforma ImmuniWeb® AI zapewnia WIDOCZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO oraz ZGODNOŚĆ.

Tradycyjne testy penetracyjne aplikacji oraz skanery podatności stron internetowych: 

VS

Rozwiązania ImmuniWeb w ofercie Connect Distribution:

ImmuniWeb® Discovery

ImmuniWeb® Discovery wykorzystuje wielokrotnie nagradzaną technologię OSINT i AI, aby wskazać potencjalną powierzchnię zewnętrznego ataku. Rozwiązanie stale wykrywa, testuje i ocenia cyfrowe oraz informatyczne zasoby danej organizacji, zwiększając widoczność dzięki proaktywnie monitorowanych wzmiankach o Twojej firmie w Dark Web i repozytoriach kodu.

ImmuniWeb® On-Demand

ImmuniWeb® On-Demand zapewnia skalowalne, szybkie i zgodne z DevSecOps testy penetracyjne aplikacji internetowych z dostosowanymi wytycznymi naprawczymi i gwarancją zerowej liczby fałszywych alarmów. Rozwiązanie wykorzystuje wielokrotnie nagradzaną technologię AI w celu rozszerzenia, zintensyfikowania i przyspieszenia testów penetracyjnych aplikacji internetowych.

ImmuniWeb® MobileSuite

ImmuniWeb® MobileSuite zapewnia kompleksowe testy penetracyjne dla aplikacji i urządzeń mobilnych z obsługą DevSecOps, z gwarancją zerowej liczby fałszywych alarmów i wytycznymi ekspertów w zakresie napraw. Jego wielokrotnie nagradzana technologia Technologia AI rozszerza, intensyfikuje i przyspiesza mobilne testy penetracyjne.

ImmuniWeb® Continuous

ImmuniWeb® Continuous monitoruje Twoje aplikacje internetowe i API pod kątem zmian lub nowego kodu, aby umożliwić przeprowadzanie testów penetracyjnych just-in-time tak szybko i tak długo, jak jest to wymagane. Rozwiązanie dostarcza skalowalne, szybkie i zgodne z DevSecOps ciągłe testy penetracyjne, umowę SLA na zero fałszywych alarmów i dostosowane do potrzeb wytyczne naprawcze.

Przetestuj swoje bezpieczeństwo w sieci, prywatność i zgodność: ImmuniWeb® Community Edition

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Business Development Manager – Cybersecurity Solutions  Ethical Hacker

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 784 479 635