Flexera

Flexera ma ponad trzydziestoletnią historię w szeroko rozumianej branży IT. Na początku działalności przyjęto nazwę InstallShield, którą zaczerpnięto od najpopularniejszego produktu firmy.

Z biegiem lat uzupełniano portfolio o kolejne produkty m. in. InstallAnywhere, AdminStudio czy Software Vulnerability Manager, a w 2009 zmieniono nazwę na Flexera Software. Kolejne lata to sukcesywna rozbudowa oferty o nowe, zaawansowane rozwiązania. W 2020 r. dokonano podziału oferty. Produkty z dziedziny bezpieczeństwa jak Software Vulnerability Manager czy Software Vulnerability Research są oferowane pod nazwą Flexera, a produkty służące do tworzenia aplikacji są ofertowane pod nazwą Revenera.

Rozwiązania Flexery pomagają firmom lepiej rozumieć, w jaki sposób wykorzystywane są ich produkty, aby mogli podejmować optymalne decyzje. Ponadto zapewniają widoczność tego co, gdzie i w jakiej wersji jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach oraz czy produkty są bezpieczne z punktu widzenia ochrony danych. Dodatkowo, narzędzia Flexery będące w naszej ofercie zapewniają wcześniejsze ostrzeganie o zagrożeniach, ocenę skali zagrożeń, przygotowanie priorytetów działań naprawczych oraz przeprowadzenie samych napraw.

PONAD 50 000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

PONAD 30 LAT
NA RYNKU

PONAD 30 MLN
URZĄDZEŃ ZARZĄDZANYCH ROZWIĄZANIAMI FLEXERA

Rozwiązania Flexera w ofercie Connect Distribution:

AdminStudio

AdminStudio zapewnia zespołom informatycznym najbardziej zaawansowane narzędzia typu application packaging, które umożliwiają wydajne przygotowywanie paczek do wdrażania oprogramowania z pełnym zestawem narzędzi do automatyzacji przygotowywamia paczek MSI, customizacji, testowania i raportowania. Testy benchmarkowe pokazały, że AdminStudio może skrócić czas przygotowania aplikacji nawet o 70%!

Software Vulnerability Manager

Flexera SVM pomaga tworzyć efektywne procesy zarządzania lukami w zabezpieczeniach oprogramowania i zarządzania poprawkami bezpieczeństwa, umożliwiając ustalanie priorytetów i optymalizację procesów zarządzania oraz eliminację luk w oprogramowaniu, zanim zostaną wykorzystane.

Software Vulnerability Research

Flexera SVR umożliwia badanie podatności oprogramowania w czasie rzeczywistym, dzięki stałemu dostępowi do zweryfikowanej inteligencji z laboratorium będącego własnością Flexery – Secunia Research. Działanie SVR obejmuje wszystkie aplikacje i systemy na wszystkich platformach. Priorytetyzacja oparta jest na inteligentnej analizie zagrożeń, przepływach pracy, „ticketach” i alertach oraz wskazywaniu kroków mających na celu ograniczenie ryzyka kosztownych włamań. Dzięki SVR Ty masz kontrolę, a hakerzy pozostają z dala.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Business Development Manager – Cybersecurity Solutions  Ethical Hacker

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.: 784 479 635