RangeForce – Ćwiczenia zespołowe z zakresu cyberzagrożeń

Buduj gotowość do obrony przez cyberzagrożeniami dzięki zespołowym ćwiczeniom z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Czy Twój zespół jest przygotowany na kolejne cyberzagrożenie? Trenujcie razem podczas ćwiczeń z zagrożeniami jakie występują w realnym świecie.

Zmierz się z cyberzagrożeniami, zanim zetkniesz się z nimi w realnym świecie.

Platforma RangeForce oferuje światowej klasy ćwiczenia z zakresu cyberbezpieczeństwa, dzięki którym przygotujesz swój zespół na prawdziwe zagrożenia, luki w zabezpieczeniach i scenariusze ataków w wysoce realistycznych, wirtualnych środowiskach.

Rzeczywiste scenariusze zagrożeń

Zbuduj ćwiczenia specyficzne dla środowiska pracy Twojego zespołu. Broń się przed atakami o których dowiadujesz się z nagłówków gazet, aby chronić przychody i reputację Twojej firmy.

Ciągłe doskonalenie i orkiestracja bezpieczeństwa

Oceń istniejące procesy cyberbezpieczeństwa, aby lepiej koordynować działania zespołu. Używaj odpowiednich narzędzi we właściwym czasie dzięki zwiększonej orkiestracji bezpieczeństwa.

Bezpieczne i skalowalne środowiska

Trenuj bezpiecznie w odizolowanych środowiskach opartych na chmurze. Dostęp do środowisk treningowych możesz realizować zdalnie lub bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki internetowej.

Jak to działa?

Ćwiczenia RangeForce sprawdzają umiejętności zespołu w reagowaniu na incydenty podczas realnych scenariuszy cyberzagrożeń naczęściej występujących w świecie rzeczywistym.

Globalne przedsiębiorstwa ufają RangeForce w zakresie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa dla swoich zespołów

Globalne przedsiębiorstwa ufają RangeForce w zakresie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa dla swoich zespołów

Jak TalTech ulepszył swój program nauczania cyberbezpieczeństwa za pomocą RangeForce?

W 2016 roku TalTech wdrożył RangeForce w celu przezwyciężenia swoich ograniczeń dydaktycznych.

Dopasuj swoje umiejętności do krajobrazu cyberzagrożeń w dzisiejszym świecie

Jeśli masz pytania dotyczące szkoleń RangeForce, skontaktuj się z naszym ekspertem - bezpośrednio lub przez formularz:

Jeśli masz pytania dotyczące szkoleń RangeForce, skontaktuj się z naszym ekspertem - bezpośrednio lub przez formularz:

Michał szubert

Opiekun szkoleń RangeForce w CONNECT DISTRIBUTION

KONTAKT BEZPOŚREDNI: m.szubert@connectdistribution.pl ; +48 784 479 635 

Michał szubert

Opiekun szkoleń RangeForce w CONNECT DISTRIBUTION

KONTAKT BEZPOŚREDNI: m.szubert@connectdistribution.pl ; +48 784 479 635 

  1. KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

   Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. informuję, iż:

   1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-640) przy ul. Woronicza 31 lok. 250, tel.  +48 22 400 1234, email: sales@connectdistribution.pl;

   2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, b, c -  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

   3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach przesyłania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, d, e, f  -  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

   4. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą do czasu zgłoszenia prośby o usunięcie tych danych;

   5. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

   6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

   7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować odrzuceniem przesłania zapytania do firmy CONNECT DISTRIBUTION.