Probely- nowość w naszej ofercie

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę dystrybucyjną na rozwiązania z zakresu cyber-bezpieczeństwa. 

Firma Probely została założona w 2016 roku w Portugalii przez wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów ds. bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie testowania bezpieczeństwa aplikacji, którzy wyodrębnili się z zespołu AppSec jednego z międzynarodowych dostawców usług telekomunikacyjnych. Doświadczając wcześniej problemów skalowania zespołu bezpieczeństwa aplikacji, architekci Probely zbudowali rozwiązanie, które skutecznie wspomaga zespoły bezpieczeństwa w ich codziennych zadaniach a także wspiera dostawców oprogramowania przyspieszając wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Rozwiązania Probely w ofercie CONNECT DITRIBUTION: rozwiazanie DAST, w pełni zautomatyzowane dynamiczne testy bezpieczeństwa aplikacji dopasowane do każdej wielkości organizacji – od małych po firmy z listy Fortune 500 oraz w pełni zautomatyzowane dynamiczne testy bezpieczeństwa aplikacji, jedno narzędzie do znajdowania i usuwania luk w zabezpieczeniach aplikacji internetowych i interfejsów API.

Do klientów, którzy zaufali Probely należą m.in. doskonale znane na polskim rynku firmy, m.in. OLX, TrendMicro, BNP Paribas czy producent zdrowej żywności Huel.

Więcej informacji o Probely znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco