Nowość w ofercie Connect Distribution – FastPassCorp

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną z FastPassCorp, dostawcą rozwiązań do bezpiecznej i wydajnej obsługi haseł, w tym narzędzi do samodzielnego ich resetowania przez użytkowników oraz weryfikacji tożsamości w centrach Service Desk i Help Desk.

FastPassCorp to duńska firma powstała w 2000 roku, notowana na giełdzie Nasdaq Copenhagen (FASTPC). Od 2010 roku z rozwiązań producenta skorzystało już prawie 2 miliony użytkowników końcowych.

Jesteśmy dumni z nawiązania partnerstwa z CONNECT DISTRIBUTION. Liczymy na owocną współpracę, która umożliwi nam dotarcie do rozbudowanej i profesjonalnej sieci partnerskiej tego dystrybutora. Bez wątpienia to przejaw naszych planów i ambicji w stosunku do rynku Europy Środkowej.

Finn Jensen, Chief Executive Officer w FastPassCorp

CONNECT DISTRIBUTION posiada w swojej ofercie uznane na rynku rozwiązania z zakresu monitorowania i zarządzania. Do tego grona dołącza FastPass, wzbogacając portfolio dystrybutora o narzędzia dedykowane obsłudze haseł:

Bezpieczne rozwiązanie umożliwiające samodzielną zmianę haseł przez użytkowników w dużych organizacjach.

Zaawansowany system umożliwiający automatyzację procesu zmiany haseł użytkowników i bez udziału konsultantów helpdesk.

Unikalne na skalę światową rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć firmę przed atakami hackerskimi typu Vishing.

Wiemy, że przedsiębiorstwa potrzebują całkowitej ochrony przed atakami hakerskimi. Do tej pory nie oferowaliśmy jednak tak nowoczesnego i bezpiecznego rozwiązania przeciwko atakom opartym na inżynierii społecznej, jakim jest FastPass Identity Verification Manager. Jesteśmy pewni, że spotka się ono z dużym zainteresowaniem naszych partnerów i klientów. ”

Marta Zborowska, Sales Director w CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

Więcej informacji o FastPassCorp znajdziesz tutaj.

Pobierz bezpłatne DEMO dostępne tutaj.

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Udostępnij artykuł: