FastPass

Założona w 2000 roku firma FastPassCorp dostarcza przedsiębiorstwom rozwiązania do bezpiecznej i wydajnej obsługi haseł, w tym narzędzia do samodzielnego resetowania haseł przez użytkowników oraz weryfikacji tożsamości w centrach Service Desk i Help Desk. Firma uznawana za specjalistę w tym zakresie, intensywnie angażuje się w projekty, badania i szkolenia dotyczące zarządzania tożsamością.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania FastPass?

Używane przez wiodących dostawców usług zarządzanych (MSP) na całym świecie, którzy oferują bezpieczne narzędzia do tworzenia i obsługi haseł.

Używane zarówno przez organizacje prywatne, jak i publiczne – od 1000 użytkowników do ponad 100 000 użytkowników końcowych.

Indywidualne podejście i sprawna obsługa klienta.

Sprzedawane za pośrednictwem lokalnych partnerów i dystrybutorów.

Rozwój zgodny z wizją firmy – procesy związane z hasłami i innymi danymi uwierzytelniającymi mają być bezpieczne i proste dla użytkowników końcowych oraz punktów obsługi.

Rozwiązania FastPass Enterprise i Cloud są regularnie poddawane zewnętrznym testom penetracyjnym.

Firma współpracuje z takimi gigantami jak Microsoft, HP czy Amazon.

Rozwiązania FastPass w Connect Distribution:

FastPass Enterprise Manager

Bezpieczne rozwiązanie umożliwiające samodzielną zmianę haseł przez użytkowników w dużych organizacjach. 
Dzięki odciążeniu działów helpdesk od żmudnych procedur odtwarzania haseł, system nie tylko obniża koszty obsługi pojedynczego użytkownika, ale też zwiększa wygodę i efektywność pracowników, którzy nie tracą czasu na niekiedy wielogodzinne procedury przydzielenia nowego hasła. Oprócz modułu do automatycznej zmiany haseł, FastPass Enterprise Manager zawiera w sobie unikalny system do weryfikacji tożsamości użytkowników komunikujących się głosowo z operatorami help desk lub call center zapobiegając coraz częściej spotykanym atakom hackerskim typu Vishing.
Bezpieczeństwo architektury i działania platformy FastPass Enterprise zostało potwierdzone, takimi certyfikatami jak PCI, OWASP i SANS.

FastPass Enterprise Password Self Service

Zaawansowany system umożliwiający automatyzację procesu zmiany haseł użytkowników i bez udziału konsultantów helpdesk.
FastPass Enterprise Password Self Service integruje się z usługą Microsoft AD, a także posiada dedykowane moduły synchronizacyjne dla systemów firm SAP, Oracle i IBM, jak również wspiera różnorodne struktury haseł charakterystyczne dla środowisk SAP, iSeries, Oracle, Google czy KMD.
FastPass Enterprise Password Self Service sprawdza się nie tylko korporacyjnych sieciach lokalnych, ale również znajduje zastosowanie w przypadku użytkowników zdalnych łączących się z siecią firmową poprzez VPN.
System jest dostępny w kilkunastu wersjach językowych, w tym w języku polskim i umożliwia integrację z wewnętrznymi systemami autentykacji oraz pozwala na dostosowywanie do potrzeb każdej organizacji.

FastPass Enterprise Identity Verification Manager 

Unikalne na skalę światową rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć firmę przed atakami hackerskimi typu Vishing.
Vishing to stosunkowo nowy rodzaj zagrożenia, w którym atakujący usiłuje uzyskać nieuprawniony dostęp do informacji lub systemów poprzez takie zmanipulowanie operatora helpdesk lub call center, aby ten na podstawie rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem komunikatora przekazał atakującemu pożądane przez niego informacje. System FastPass Enterprise Identity Verification Client wprowadza szereg dodatkowych kroków weryfikacji tożsamości rozmówcy, aby mimo stosowanych przez atakujących różnego rodzaju zabiegów socjotechnicznych nie ulec presji i nie dopuścić to przekazania poufnych informacji osobie niepowołanej. 

Opiekun produktu:

Sławomir Karpiński
Channel Manager – Connect Distribution

e-mail: s.karpinski@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234