Nowość w ofercie Connect Distribution – Barracuda Networks

Miło nam poinformować, że firma Connect Distribution Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną z Barracuda Networks, światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa sieci firmowych. Producent dostarcza wiodące rozwiązania do ochrony poczty e-mail, aplikacji i chmury, sieci oraz danych.

Podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą Barracuda Networks to dla nas istotny krok naprzód w kierunku budowy kompletnej oferty z zakresu bezpieczeństwa. Szczególnie istotnym elementem jest tutaj wiodąca pozycja tego producenta w dziedzinie ochrony poczty i bezpieczeństwa w chmurze, ponieważ z tymi obszarami wiążemy największe nadzieje, jeśli chodzi o rozwój rynku w Polsce.

Sławomir Karpiński, Prezes Zarządu w CONNECT DISTRIBUTION

Tytuł lidera w branży IT potwierdzają liczne, prestiżowe nagrody zdobyte przez Barracuda Networks. Tylko 2020 roku, firma otrzymała m.in.:

Rozwiązania Barracuda Networks bazują na czterech filarach:

 • Ochrona poczty e-mail
  Jako jeden z nielicznych producentów Barracuda Networks oferuje rozwiązania, które obejmują wszystkie aspekty bezpieczeństwa poczty e-mail od obrony bramek i ochrony przed cyber-oszustwami poprzez budowanie świadomości bezpieczeństwa wśród użytkowników aż do reagowania na ewentualne incydenty bezpieczeństwa.

 • Ochrona aplikacji i chmury
  W tym zakresie do dyspozycji klientów dostarczane są zaawansowane, a jednocześnie łatwe we wdrożeniu systemy zabezpieczające zarówno aplikacje internetowe, jak i samą infrastrukturę chmury publicznej.

 • Ochrona sieci
  Oprócz powszechnie wykorzystywanych sprzętowych zapór sieciowych następnej generacji, Barracuda Networks oferuje zapory sieciowe w chmurze, które są jednymi z pierwszych tego typu rozwiązań na rynku. Chronią one zarówno wszystkich użytkowników, aplikacje, jak i dane – niezależnie od tego jaką infrastrukturę posiada klient.

 • Ochrona danych
  Producent umożliwia wykonywanie backupu zarówno lokalnie, jak i w chmurze publicznej z wykorzystaniem jednolitego systemu zarządzania. Co istotne, wszystkie kopie zapasowe mogą być replikowane do bezpiecznej chmury Barracuda bez ograniczenia przestrzeni. Specjalną troską Producent otacza także użytkowników Office 365, oferując im możliwość nie tylko bezterminowego backupu poczty e-mail, ale również wszystkich innych zasobów w tym OneDrive for Business, SharePoint oraz Teams z chmury Office 365 do chmury Barracuda Cloud Storage.

Więcej informacji o Barracuda znajdziesz tutaj.

Pobierz bezpłatne DEMO dostępne tutaj

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Udostępnij artykuł: