StorMagic zwycięzcą w 2020 Storage Awards

Miło nam poinformować, że firma StorMagic została uznana zwycięzcą w 2020 Storage Awards, otrzymując tytuł „Hyperconvergence Vendor of the Year” za rozwiązanie SvSAN, które upraszcza skomplikowany świat przestrzeni do składowania danych dla środowisk wirtualnych, w tym infrastruktury hiperkonwergentnej.

2020 Storage Awards

Storage Awards to coroczny ranking tworzony przez brytyjskie pismo branżowe „Storage Magazine”, który już od 17 lat wyróżnia czołowych graczy i innowatorów w dziedzinie magazynowania i ochrony danych. W związku z pandemią COVID, tegoroczna edycja odbyła się wirtualnie, a organizator udostępnił nagranie z wydarzenia, które można obejrzeć poniżej.

StorMagic SvSAN

Technologia StorMagic SvSAN oparta jest na idei pamięci masowej zarządzanej programowo (SDS), która eliminuje potrzebę wykorzystania fizycznej sieci SAN. Rozwiązanie SvSAN jest zaprojektowane w taki sposób, aby instalacja i zarządzanie nim było proste, niezależnie od tego, czy jest ono wdrażane jako część rozwiązania hiperkonwergentnego, czy stanowi wyłącznie indywidualne cel dla składowania danych zewnętrznego środowiska serwerowego.

Więcej informacji o StorMagic znajdziesz tutaj.

Pobierz bezpłatne DEMO dostępne tutaj.

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Udostępnij artykuł: