Nowość w ofercie Connect Distribution – Scale Computing

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną ze Scale Computing, wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu wirtualizacji i systemów hiperkonwergentnych (ang. HCI) oraz przetwarzania brzegowego (ang. Edge Computing). Podpisanie niniejszej umowy umożliwi dystrybucję wielokrotnie nagradzanej i uznanej platformy Scale Computing HC3 w regionie.

CONNECT DISTRIBUTION wraz ze swoimi partnerami biznesowymi podejmie działania w celu jak najlepszego wykorzystania potencjału pakietu narzędzi infrastruktury hiperkonwergentnej i rozwiązań przetwarzania brzegowego na rynku IT w Polsce.

Niniejsza współpraca umożliwi wielu organizacjom w regionie, w których dotychczas stosowane technologie okazały się zbyt złożone i za drogie, stworzenie przystępnych cenowo, wysokowydajnych systemów opartych na architekturze HCI. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług, zespół CONNECT DISTRIBUTION skorzysta z bogatej ofert szkoleń sprzedażowych, technicznych oraz handlowych, które Scale Computing zapewnia w ramach swojego programu partnerskiego. Dystrybutor przeszedł już gruntowny proces onboardingu obejmujący zaprojektowanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz identyfikację kluczowych klientów.

CONNECT DISTRIBUTION dostarcza doskonałą technologię na rynek IT w Polsce od ponad 20 lat. Ich zespół ma wiedzę oraz doświadczenie, aby wprowadzić naszą technologię na rynek i zaspokoić popyt wśród organizacji, które poszukują narzędzi HCI i Edge Computing dla swoich krytycznych aplikacji.

Johan Pellicaan, VP & Managing Director EMEA

Jesteśmy podekscytowani nowym partnerstwem ze Scale Computing, które wzbogaci nasze portfolio. Narzędzia Scale Computing z dziedziny przetwarzania brzegowego oraz technologii hiperkonwergentnej zdobywają najlepsze recenzje ekspertów oraz nagrody dotyczące satysfakcji klientów. Jesteśmy przekonani, że nasi partnerzy w Polsce również odniosą sukces w sprzedaży oraz wdrażaniu tych rozwiązań.

Sławomir Karpiński, prezes Connect Distribution

Scale Computing podkreśla, że rozwiązania z serii HC3 cieszą się ogromnym uznaniem przede wszystkim ze względu na ich prostotę, wydajność i innowacyjność:

Niektóre z ostatnich nagród i wyróżnień dla firmy Scale Computing:
Gartner Magic Quadrant 2020 – po raz czwarty wyróżniona za technologię hiperkonwergentną.
TrustRadius Customer Satisfaction Awards 2021 – pierwsze miejsce za najlepszy zestaw funkcji, najlepszą użyteczność oraz najlepszą obsługę klienta.
GigaOm Radar Report – ,,Leader” oraz ,,Outperformer” w dziedzinie rozwiązań infrastruktury hiperkonwergentnej.
Cloud Computing Outlook – tytuł ,,Top Edge Computing Solution Provider”.
Produkt roku 2020 według magazynu CRN® – Scale Computing HE150 zwycięzcą w kategorii „Internet of Things”.
● Nagroda 2020 Tech Innovator Award magazynu CRN® – Scale Computing HE150 doceniony za technologię infrastruktury brzegowej.

Więcej informacji o Scale Computing znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco