Nowość w ofercie Connect Distribution – GoAnywhere

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną z Help Systems, właścicielem marki GoAnywhere, liderem rozwiązań MFT (Managed File Transfer) na świecie. Podpisanie niniejszej umowy to kolejny krok w budowaniu pełnego portfolio produktów z dziedziny cyberbezpieczeństwa w CONNECT DISTRIBUTION.

Rozwiązania z dziedziny Managed File Transfer (MFT) używane są przez tysiące organizacji na całym świecie, aby zapewnić pełną widoczność i kontrolę nad przesyłaniem plików. Zapewniają niezawodność podstawowych procesów biznesowych oraz bezpieczny i zgodny z normami transfer wrażliwych danych między partnerami, klientami, użytkownikami i systemami. Oprogramowanie HelpSystems zabezpiecza środowiska IT, monitoruje i automatyzuje takie procesy oraz zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych informacji dla ponad 15 000 organizacji w ponad 100 krajach.

Rozwiązanie zostało uznane przez użytkowników i specjalistów z branży jako wyjątkowo wydajne rozwiązanie do transferu plików z niezawodną funkcjonalnością i o najwyższym poziomie obsługi klienta, co znalazło wyraz w licznych wyróżnieniach, takich jak Cybersecurity Excellence Awards, Vendor Landscape Awards czy rankingach magazynu CRN.

Bardzo cenimy sobie nawiązanie współpracy z firmą Help Systems, właścicielem marki GoAnywhere, który jest obecnie liderem rozwiązań MFT na świecie. Cechami, które są najbardziej cenione przez naszych Partnerów wdrożeniowych to modułowa budowa umożliwiająca dopasowanie do dowolnych wymagań biznesowych , szerokie możliwości integracji z systemami zewnętrznymi oraz certyfikaty zgodności z najważniejszymi normami bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że te właśnie te cechy zaspokoją potrzeby większości klientów w Polsce, a tym samym pomogą odnieść sukces naszym Partnerom.

Sławomir Karpiński, prezes CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o. o.

W ofercie CONNECT DISTRIBUTION od tej pory będą dostępne dwa rozwiązania z grupy GoAnywhere:

  • GoAnywhere MFT – narzędzie do kontrolowanego przesyłania plików, które:
  • GoAnywhere Gateway – ulepszony, dwukierunkowy serwer proxy, który:

Więcej informacji o GoAnywhere znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco