Nowość w ofercie Connect Distribution – ImmuniWeb

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną z ImmuniWeb, dostawcą uznanej w branży platformy służącej do przeprowadzania testów bezpieczeństwa aplikacji.

Rozwiązanie ImmuniWeb pomaga użytkownikom zachować prywatność oraz zgodność aplikacji internetowych i mobilnych oraz interfejsów API z normami cyberbezpieczeństwa. Ponadto wspiera wykrywanie ataków phishingowych, rozpoznawanie  zasobów oraz dokonywanie ocen ryzyka. Wszystko po to, aby ułatwiać organizacjom spełnianie pojawiających się wymagań prawnych dotyczących zgodności w sposób prosty, sprawny oraz efektywny kosztowo.

ImmuniWeb SA to szwajcarska spółka z siedzibą w Genewie. Firma została założona przez Illię Kolochenko, szwajcarskiego eksperta ds. bezpieczeństwa i byłego żołnierza szwajcarskich służb specjalnych, który opracował i zbudował koncepcję Platformy ImmuniWeb, łączącej siły ludzkiej inteligencji z algorytmami uczenia maszynowego.

ImmuniWeb to firma, która oprócz zaawansowanych i skutecznych narzędzi informatycznych do wykrywania podatności w aplikacjach internetowych, proponuje holistyczne spojrzenie na problem bezpieczeństwa danych, analizując również wszelkie ślady wycieków danych, kompromitacji haseł czy skutków ataków phishingowych, które miały miejsce, ale nie zostały zauważone przez służby IT danej organizacji. Dzięki temu możemy bardzo szybko reagować na wszelkie przejawy podatności oraz błyskawicznie im zapobiegać, unikając poważnych incydentów bezpieczeństwa w przyszłości.

Sławomir Karpiński, prezes Connect Distribution

W ofercie CONNECT DISTRIBUTION od tej pory będą dostępne następujące rozwiązania firmy ImmuniWeb:

Więcej informacji o ImmuniWeb znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco