Nowość w ofercie CONNECT DISTRIBUTION – ARCON

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. podpisała nową umowę dystrybucyjną z ARCON, uznanym dostawcą rozwiązań z zakresu ochrony i kontroli dostępu do zasobów użytkowników uprzywilejowanych (ang. Privileged Access Management – PAM) oraz rozwiązań bezpieczeństwa z zakresu:

Rozwiązania dostawcy, ograniczające ryzyko w sieciach korporacyjnych, zostały już wdrożone przez ponad 900 globalnych organizacji, w tym: największe banki, organizacje rządowe, duże firmy telekomunikacyjne, firmy z branży naftowej i gazowej oraz jednostki użyteczności publicznej.

Zważając na dotychczasowe osiągnięcia firmy ARCON, jesteśmy pewni, że rozwiązania producenta spełnią oczekiwania naszych partnerów i klientów. W związku z dużym uznaniem w branży, zdobytymi nagrodami i tytułami, szczególny potencjał widzimy w narzędziu ARCON PAM, będącym niezbędnym zabezpieczeniem w zarządzaniu cyklem życia kont uprzywilejowanych.

Marta Zborowska, Sales Director w Connect Distribution

ARCON cieszy się uznaniem wśród globalnej społeczności analityków, do której należą firmy Gartner, Kuppingercole i Forrester, co znalazło odzwierciedlenie w nagrodach przyznanych producentowi:

Więcej informacji o ARCON znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco