Komplet rozwiązań HelpSystems z zakresu Data Security w ofercie CONNECT DISTRIBUTION

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION poszerzyła swoje portfolio o pełen wachlarz rozwiązań giganta technologicznego HelpSystems z zakresu Data Security. W skład uaktualnionej oferty dystrybutora VAD wchodzą uznane rozwiązania: Agari, Boldon James, Clearswift, Digital Guardian, FileCatalyst, GoAnywhere, Globalscape, PhishLabs, Titus oraz Vera.

Założona 40 lat temu firma HelpSystems, posiadając bardzo bogate portfolio produktowe, skupia się w głównej mierze na dwóch obszarach IT: automatyzacji i cyberbezpieczeństwie. Rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa dotyczą przede wszystkim kategorii Data Security oraz Infrastructure Protection.

W wyniku zacieśnienia współpracy między obydwoma podmiotami, oferta dystrybutora poszerzyła się o komplet rozwiązań HelpSystems z zakresu Data Security, obejmując następujące kategorie:

  • Data Classification – produkty Boldon James oraz Titus,
  • Data Loss Prevention (DLP) – platforma Digital Guardian,
  • Email Security – produkty ClearSwift,
  • Managed File Transfer (MFT) – produkty Globalscape, GoAnywhere oraz FileCatalyst,
  • Phishing Prevension – produkty Agari oraz plarforma PhishLabs,
  • Digital Rights Management (DRM) – produkty Vera.

„Niewątpliwie poszerzenie naszej oferty dystrybucyjnej o tak szeroki wachlarz rozwiązań daje nam i naszym Partnerom niepowtarzalną szansę na zbudowanie bardziej komplementarnej oferty z zakresu cyberbezpieczeństwa, ale jednocześnie jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym. Dlatego w pierwszym okresie będziemy skupiać się przede wszystkim na edukacji Partnerów Connect Distribution z wykorzystaniem zarówno naszych zasobów inżynierskich, jak i platformy edukacyjnej producenta „HelpSystems University”.

Sławomir Karpiński, prezes Connect Distribution

Więcej informacji o HelpSystems znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco