SVKMS – NOWY PRODUKT FIRMY STORMAGIC

StorMagic wypuścił na rynek swoje pierwsze w historii, zwirtualizowane oprogramowanie do zarządzania kluczami – SvKMS. Rozwiązanie umożliwia zarządzanie kluczami szyfrującymi klasy enterprise w każdym środowisku – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z brzegowym centrum przetwarzania danych, bazą danych czy chmurą. Eliminuje typowe problemy z szyfrowaniem, zapewniając scentralizowane zarządzanie i elastyczność wdrażania KMS w dowolnym miejscu, przy niskim koszcie.

Używaj dowolnego szyfrowania, w dowolnej lokalizacji

Uważamy, że przedsiębiorstwa każdej wielkości zasługują na kompleksowe podejście do zarządzania kluczami szyfrującymi. SvKMS zapewnia jednorodną platformę, która umożliwia zarządzanie wszystkimi kluczami w dowolnym miejscu.

Klienci otrzymują menedżera kluczy korporacyjnych dla dowolnego procesu szyfrowania, czy to w brzegowym centrum przetwarzania danych, bazie danych, czy w chmurze. SvKMS posiada funkcje klasy enterprise dostarczane w prostym w obsłudze interfejsie – wszystko to przy niskich kosztach.

Elastyczność

Każde środowisko, dowolny proces szyfrowania

Wdrażanie w dowolnym miejscu, wysoka dostępność bez ograniczeń, integracja z dowolnymi procesami wymagającymi szyfrowania  

Solidność

Rozwiązanie klasy Enterprise w niskiej cenie

Zaawansowane zarządzanie kluczami, wydajne raportowanie
i autoryzacja, najniższa cena przy masowej skali zamówień

Prostota

Możliwość wyeliminowania problemów związanych z szyfrowaniem

Scentralizowane zarządzanie, łatwa konfiguracja, bezproblemowe zarządzanie

Co czyni narzędzie SvKMS wyjątkowym?

Automatyzacja i integracja z dowolnym procesem szyfrowania

Możliwość ujednolicenia wszystkich procesów zarządzania kluczami szyfrowania w scentralizowanym urządzeniu wirtualnym. Dzięki szeroko dostępnej redukcji ryzyka za pośrednictwem GUI, zintegrowanego przebiegu pracy z ulepszonym interfejsem API REST i standaryzacji KMIP, SvKMS zapewnia szybkie dostosowywanie, logowanie, sprawdzanie i monitorowanie we wszystkich scenariuszach wdrażania.

Umożliwienie wdrażania w dowolnym miejscu

Zawsze posiadasz możliwość generowania, przechowywania i udostępniania kluczy w brzegowym centrum przetwarzania danych, w bazie danych oraz w jednej lub wielu chmurach. SvKMS działa w dowolnej chmurze lub na dowolnej platformie wirtualizacyjnej i może być wdrażany zarówno w konfiguracji dla pojedynczego, jak i wielu użytkowników.

Łatwość użytkowania i konfigurowania

SvKMS zapewnia specjalistom ds. bezpieczeństwa możliwość wdrażania systemu zarządzania kluczami nieporównywalnie szybciej niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Instalacja jest szybka i łatwa, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu chronionym aplikacjom niż samemu zarządzaniu kluczami.

Najniższa cena za nowatorskie zarządzanie kluczami

Przy pomocy SvKMS masz możliwość uproszczenia zarządzania kluczami szyfrującymi, obniżenia kosztów eksploatacji, a jednocześnie zmniejszenia wydatków na produkty do zarządzania kluczami. Unikniesz kosztownego uzależnienia od dostawcy KMS, w tym kosztów instalacji i utrzymania. Rozwiązanie nie wymaga dodatkowych, profesjonalnych usług!

Zaawansowane funkcje zarządzania kluczami

Za pomocą funkcji zarządzania kluczami na poziomie przedsiębiorstwa możesz zabezpieczyć dowolne środowisko w swojej firmie.

Kliknij tutaj, aby poznać funkcje SvKMS

Jedyne rozwiązanie do zarządzania kluczami, jakiego będziesz potrzebować

SvKMS zapewnia platformę do zarządzania wieloma typami użytkowników.

Kliknij tutaj, aby poznać narzędzia SvKMS

Solidny cykl zarządzania kluczami

Klucze szyfrujące nie są wieczyste, a prawdopodobieństwo naruszenia zwiększa się, im dłużej dany klucz jest używany. Zadaniem menedżera kluczy jest zgromadzenie pełnego zestawu operacji niezbędnych do tworzenia, utrzymania, ochrony i kontroli używania kluczy kryptograficznych.

SvKMS obsługuje pełny cykl życia kluczy szyfrowania, od momentu powstania do wycofania i zniszczenia, w celu zapewnienia zgodności i mandatów procesowych.

Specyfikacja SvKMS

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań, zgodności i wsparcia.

Więcej informacji o Stormagic znajdziesz tutaj.

Pobierz bezpłatne DEMO dostępne tutaj.

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Udostępnij artykuł: