Platforma szkoleniowa RangeForce – nowość w naszej ofercie

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION podpisała umowę dystrybucyjną z RangeForce – dostawcą zaawansowanej platformy szkoleniowej on-line przeznaczonej do zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa dla osób indywidualnych oraz zespołów SOC.

RangeForce tworzy interaktywne szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla organizacji i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. W oparciu o zintegrowaną platformę szkoleniową oraz wirtualny poligon RangeForce wdraża praktyczne programy szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego. Wyposaża aktywnych i aspirujących specjalistów ds. bezpieczeństwa IT w umiejętności niezbędne do stawienia czoła współczesnemu, ewoluującemu krajobrazowi zagrożeń.

Lata doświadczeń w branży pokazały nam, że to człowiek jest fundamentem cyberbezpieczeństwa w każdej organizacji. To jego wiedza, umiejętności, a także świadome i szybko podejmowane decyzje odgrywają kluczową rolę w walce ze współczesnymi zagrożeniami. Właśnie dlatego postanowiliśmy włączyć do naszej oferty uznaną platformę szkoleniową RangeForce, która z pewnością spotka się z zainteresowaniem wśród naszych Partnerów i Klientów.

podkreśla Sławomir Karpiński, prezes Connect Distribution

Wiele dostępnych na rynku rozwiązań szkoleniowych z zakresu cyberbezpieczeństwa koncentruje się na teorii, pomijając praktyczne szkolenia i testy w rzeczywistym środowisku. Rozbudowane moduły szkoleniowe RangeForce w modelu SaaS umożliwiają firmom stałe podnoszenie umiejętności swoich pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

zauważa Marta Zborowska, Sales Director w Connect Distribution

Platforma RangeForce posiada obecnie ponad 600+ modułów online z zawartością zarówno dla początkujących, jak i ekspertów ds. bezpieczeństwa. Użytkownicy znajdą na niej ćwiczenia dotyczące różnych scenariuszy zagrożeń SOC, IR, DevOps, Web Application Security, a także zagadnień bezpieczeństwa w chmurze. Platforma wykorzystuje w szkoleniach rzeczywiste komercyjne produkty bezpieczeństwa, takie jak m.in. Splunk, Fortigate czy Microsoft, dzięki czemu uczestnicy szkoleń mogą być na bieżąco z najnowszymi technologiami i współczesnymi taktykami obrony przed cyberzagrożeniami.

Więcej informacji o RangeForce znajdziesz tutaj.

Kliknij tutaj, aby zamówić bezpłatne demo.

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco