CoreView- nowość w naszej ofercie

CONNECT DISTRIBUTION i CoreView podpisują umowę dystrybucyjną.

Krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa i lepszego zarządzania środowiskiem MS365.

CoreView jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, zarządzania i administracji M365, oferując kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje cały ekosystem M365; od konfiguracji na poziomie dzierżawy, aż po najbardziej krytyczne obciążenia. Stworzony przez ekspertów M365 dla ekspertów M365. CoreView sprawia, że najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa, zarządzania i administracji M365 są łatwe dzięki uproszczeniu, ujednoliceniu i ulepszeniu doświadczenia administratora M365. CoreView umożliwia ponad 30 tysiącom administratorów IT wykonywanie niekończących się zadań, dostarczanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i zwiększanie zwrotu z inwestycji.

CoreView rewolucjonizuje sposób, w jaki organizacje mogą zarządzać swoim środowiskiem Microsoft 365. Dzięki automatyzacji rutynowych czynności administracyjnych i skonsolidowaniu ich w ramach jednej, intuicyjnej platformy, CoreView znacząco skraca czas i obniża koszty związane z zarządzaniem środowiskami M365. Daje to zupełnie nową jakość partnerom MSP świadczącym usługi M365 oraz większym klientom posiadającym środowiska M365 z wieloma tenantami.

CoreView nie tylko usprawnia administrację, ale także znacząco zwiększa bezpieczeństwo środowisk M365. Platforma skutecznie wykrywa i raportuje wszelkie luki w konfiguracji lub wykorzystaniu aplikacji i danych środowiska M365, zapewniając, że organizacje mogą skuteczniej identyfikować i eliminować potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa. Dzięki CoreView klienci mogą zoptymalizować swoje inwestycje w M365, usprawnić przepływy pracy i poprawić stan swojego bezpieczeństwa. To wszystko sprawia, że platforma CoreView powinna być  nieodzownym narzędziem dla każdej organizacji korzystającej z Microsoft 365.

Partnerstwo z CONNECT DISTRIBUTION to kamień milowy dla CoreView, ponieważ doskonale wpisuje się w naszą misję przekształcania zarządzania Microsoft 365. Łącząc nasze innowacyjne rozwiązania z rozległą siecią CONNECT DISTRIBUTION, sprawiamy, że zarządzanie środowiskami Microsoft 365 staje się prostsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne dla organizacji na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie ta współpraca otwiera przed naszymi klientami.

powiedział Stefan Schweizer Starszy dyrektor ds. sprzedaży w regionie EMEA

Bądź z nami na bieżąco

Więcej informacji o CoreView znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.