BlackBerry- nowość w naszej ofercie

CONNECT DISTRIBUTION dystrybutorem produktów Blackberry.

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu nowej umowy dystrybucyjnej ze światowym liderem rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa – firmą Blackberry.

Blackberry od ponad 30 lat pomaga firmom, agencjom rządowym i wszelkim instytucjom o znaczeniu krytycznym w obronie przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) oraz zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego (ML) systemy BlackBerry® Cylance jako jedne z nielicznych  potrafią skutecznie reagować na nieznane zagrożenia działając bez stałego dostępu do internetu. Dzięki temu rozwiązania Blackberry doskonale nadają się do ochrony systemów przemysłowych (OT) oraz struktur internetu rzeczy (IoT).

Firma CONNECT DISTRIUBUTION zamierza skupić się przede wszystkim na rozwiązaniach BlackBerry Cylance dedykowanych dla systemów przemysłowych (OT/IoT) uzupełniając swoją ofertę z zakresu cyberbezpieczeństwa dla klientów przemysłowych oraz i instytucji zarządzających infrastrukturą o znaczeniu krytycznym.

Oprócz rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych opartych na sztucznej inteligencji oferta firmy BlackBerry obejmuje również ujednoliconą platformę zarządzania punktami końcowymi BlackBerry® UEM, rozwiązanie do zarządzania krytycznymi zdarzeniami BlackBerry® AtHoc® oraz oprogramowanie BlackBerry® QNX® dla bezpiecznych systemów wbudowanych.

„Nawiązanie współpracy z firmą Blackberry to dla nas bardzo istotny etap w realizacji naszej strategii rozwoju. Od dawna poszukiwaliśmy solidnego dostawcy rozwiązań do ochrony punktów końcowych, który nie tylko umożliwiałby skuteczne zabezpieczenie stacji roboczych Windows, Linux czy Mac ale również pozwalałby na objęcie ochroną wszystkich urządzeń końcowych działających w sieciach przemysłowych czy elementach infrastruktury krytycznej. Takim właśnie partnerem okazała się firma Blackberry, której produkty nie tylko cieszą się doskonałymi opiniami klientów ale także regularnie zdobywają prestiżowe nagrody branżowe.”

powiedział Sławomir Karpiński, Prezes Zarządu w CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

Więcej informacji o BlackBerry znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco