TechSmith

TechSmith jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań do przechwytywania ekranów i oprogramowania nagrywającego filmy, zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firmowych. Firma powstała w 1987 roku, jej założycielem jest Wiliam Hamilton, który pełni funkcje prezesa do dnia dzisiejszego.

Linia produktowa TechSmith składa się z produktów, służących zarówno obsłudze zrzutów ekranów, nagrywaniu ekranu, a także zarządzaniu zawartością czy edycją powstałych plików. Firma jest liderem w dziedzinie nagrywania od ponad 25 lat – czyli momentu, w którym powstał Snagit, jeden z głównych produktów TechSmith.

Dzięki technologii opracowanej przez TechSmith użytkownicy mogą korzystać z obrazów i treści ekranu komputera, zmieniając je w dynamiczne prezentacje czy nagrania. Rozwiązania TechSmith umożliwiają efektywną komunikację i angażują uwagę uczestników za pomocą atrakcyjnych wizualizacji. TechSmith jest na bieżąco z trendami rynkowymi, aktualizując swoje produkty i wsparcie również dla platformy Mac.

W ofercie Connect Distribution dostępne są następujące produkty TechSmith:

TechSmith Camtasia

Camtasia to profesjonalne narzędzie do nagrywania obrazów i dźwięków pochodzących z pulpitu komputera, kamery internetowej lub innych interaktywnych źródeł takich jak: video tutorial, video-instrukcje, video-lekcje, demo, webinary, prezentacje, itp. Szeroka paleta narzędzi edycji video daje możliwość łatwego tworzenia własnych materiałów video.

camtasia

TechSmith Snagit

Snagit to kompletne narzędzie typu Screen Capture do szybkiego przychwytywania zrzutów ekranu oraz nagrywania całych filmów w systemie Windows i Mac. Łącząc tradycyjne zdjęcia, pliki video, edycję obrazu i udostępnianie plików, Snagit All-in-One Cature® pozwala na szybkie i łatwe tworzenie własnych przewodników, tutoriali i krótkich materiałów filmowych.

snagitt

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl

tel.: 22 400 1234

tel. kom.:784 302 005