SAP

Jako lider rynku aplikacji biznesowych, SAP pomaga przedsiębiorstwom różnej wielkości i z różnych branż lepiej działać. Rozwiązania SAP pozwalają przedsiębiorstwom i ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać informacje. Na spotkaniu zarządu, przy biurkach menedżerów i specjalistów, ale także na zapleczu, w magazynie, sklepie czy w terenie – aplikacje SAP pomagają zdobywać przewagę nad konkurencją. I nie ma znaczenia, czy korzystasz z nich przez komputer stacjonarny, notebooka, smartfona czy inne urządzenie mobilne. Oprogramowanie i usługi SAP pomagają klientom stale zwiększać zyski, szybko reagować na potrzeby rynku i rozwijać się w sposób zrównoważony.

Z rozwiązań SAP korzysta obecnie przeszło 197 tys. firm i instytucji w 120 krajach świata. 63% wszystkich transakcji na świecie ma styczność z systemami SAP. W Polsce liczba klientów to ponad 1,5 tys. organizacji biznesowych i publicznych.

Rozwiązania SAP w ofercie Connect Distribution:

• SAP BI Edge
W pełni funkcjonalna platforma BI z elementami raportowania ad-hoc, kokpitami informacyjnymi oraz narzędziami do pobierania i integracji danych z wielu źródeł. Do publikacji informacji wykorzystuje tę samą platformę portalową, co SAP Crystal.

SAP Crystal
Platforma do bezpiecznego wykonywania raportów w formacie Crystal Reports oraz ich publikacji wraz z innymi zasobami informacyjnymi mającymi postać dokumentów PDF lub MS Office na predefiniowanym portalu.

• SAP Crystal Reports
Wiodące na rynku narzędzie do budowy raportów i wydruków budowanych na bazie danych z dowolnych źródeł. Może być używany jako samodzielny generator raportów bądź jako komponent systemów SAP Crystal lub SAP BI.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Area Sales Manager

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com