SAP

Jako lider rynku aplikacji biznesowych, SAP pomaga przedsiębiorstwom różnej wielkości i z różnych branż lepiej działać. Rozwiązania SAP pozwalają przedsiębiorstwom i ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać informacje. Na spotkaniu zarządu, przy biurkach menedżerów i specjalistów, ale także na zapleczu, w magazynie, sklepie czy w terenie – aplikacje SAP pomagają zdobywać przewagę nad konkurencją. I nie ma znaczenia, czy korzystasz z nich przez komputer stacjonarny, notebooka, smartfona czy inne urządzenie mobilne. Oprogramowanie i usługi SAP pomagają klientom stale zwiększać zyski, szybko reagować na potrzeby rynku i rozwijać się w sposób zrównoważony.

Z rozwiązań SAP korzysta obecnie przeszło 197 tys. firm i instytucji w 120 krajach świata. 63% wszystkich transakcji na świecie ma styczność z systemami SAP. W Polsce liczba klientów to ponad 1,5 tys. organizacji biznesowych i publicznych.

Rozwiązania SAP w ofercie Connect Distribution:

• SAP BI Edge
W pełni funkcjonalna platforma BI z elementami raportowania ad-hoc, kokpitami informacyjnymi oraz narzędziami do pobierania i integracji danych z wielu źródeł. Do publikacji informacji wykorzystuje tę samą platformę portalową, co SAP Crystal.

SAP Crystal
Platforma do bezpiecznego wykonywania raportów w formacie Crystal Reports oraz ich publikacji wraz z innymi zasobami informacyjnymi mającymi postać dokumentów PDF lub MS Office na predefiniowanym portalu.

• SAP Crystal Reports
Wiodące na rynku narzędzie do budowy raportów i wydruków budowanych na bazie danych z dowolnych źródeł. Może być używany jako samodzielny generator raportów bądź jako komponent systemów SAP Crystal lub SAP BI.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Area Sales Manager

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234