Red Hat

Red Hat to światowy lider rozwiązań open-source’owych. Rodzina Red Hat Enterprise Linux to najlepszy pakiet rozwiązań linuksowych, który został stworzony z myślą o najważniejszych procesach obliczeniowych w przedsiębiorstwach i otrzymał certyfikaty największych dostawców oprogramowania dla firm. Ta oferta to najwyższy poziom niezawodności i wartości – łączy ona bowiem innowacyjność technologii open source i stabilność prawdziwie biznesowej platformy.

Produkty Red Hat Enterprise Linux zostały zbudowane w oparciu o ten sam kod źródłowy, który pozwolił zaoferować możliwości dostępne we wdrożeniach komercyjnych:

  • Wsparcie dla szerokiej gamy aplikacji niezależnych dostawców (ISV), w tym BEA®, IBM®, Oracle® oraz Veritas™.
  • Certyfikacje na wiele architektur i platform sprzętowych, m.in.: Bull, Dell®, Fujitsu®, Hitachi®, HP® oraz IBM®.
  • Konkurencyjna oferta serwisowa, nawet do 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę z gwarancją reakcji w ciągu godziny od otrzymania zgłoszenia, dostępna w Red Hat oraz u kilku wybranych ISV i partnerach OEM # Wyjątkowa wydajność, skalowalność i dostępność.
  • Doskonała stabilność oraz 18 miesięczny cykl rozwoju, a także gwarancja udzielania wsparcia przez siedem lat od zakupu produktu.
  • Spójne rozwiązanie niezależnie od wdrożenia: od stacji roboczych po datacenter.

Red Hat Enterprise Linux to wynik wspólnego procesu rozwoju, który rozpoczyna się w środowiskach open source.

Rozwiązania Red Hat w ofercie Connect Distribution:

Red Hat Enterprise Linux (RHEL)

To dystrybucja systemu operacyjnego Red Hat oferująca zestaw narzędzi IT niezbędnych w architekturach zwirtualizowanych oraz fizycznych. Współpracuje z wiodącymi hypervisorami oferując maksymalny poziom bezpieczeństwa i wsparcie mechanizmów konteneryzacji.

Opiekun produktu:

Mikołaj Daniłowicz
Account Manager

e-mail: m.danilowicz@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234