Nowość w ofercie CONNECT DISTRIBUTION – Denodo

Miło nam poinformować, że firma CONNECT DISTRIBUTION podpisała umowę dystrybucyjną z Denodo – liderem w dziedzinie integracji i wirtualizacji danych.

Rozpoczęcie współpracy między tymi dwiema firmami to odpowiedź na stale rosnące wyzwania związane z integracją danych. Dzięki produktom Denodo architekci rozwiązań oraz użytkownicy biznesowi będą mogli uzyskać dostęp do dowolnych danych w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie – prowadzić bardziej kompleksowe i szczegółowe analizy we wszystkich aspektach swojego biznesu.

Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie analizy danych, szczególnie w takich branżach jak usługi finansowe, farmacja czy energetyka, bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą Denodo, która jest światowym liderem w dziedzinie integracji i wirtualizacji danych, co potwierdzają m.in. opublikowany w 2021 roku raport Magic Quadrant firmy Gartner oraz raport Enterprise Data Fabric Wave firmy Forrester. Ta przyszłościowa współpraca pozwoli nam lepiej zaspokajać potrzeby klientów w Polsce, zapewniając im szybszy dostęp do cennych zasobów informacyjnych oraz większą elastyczność w działaniach dotyczących wirtualizacji danych. Wierzymy, że nasza pozycja na rynku umożliwi otwarcie nowych drzwi dla Denodo wśród partnerów i klientów firmy CONNECT DISTRIBUTION.

Sławomir Karpiński, prezes Connect Distribution

Cieszymy się z powodu rozpoczęcia współpracy z firmą CONNECT DISTRIBUTION, która od lat dostarcza skuteczne i kompleksowe rozwiązania IT. Dzięki platformie Denodo, dystrybutor wzbogaci swoje portfolio o rozwiązania z zakresu budowy logicznych struktur danych, które oferują organizacjom olbrzymią wartość – elastyczne i szybkie dostarczanie danych z dowolnych źródeł przy jednoczesnym obniżaniu kosztów ogólnych. Światowej klasy technologia wirtualizacji danych Denodo zapewni klientom CONNECT DISTRIBUTION bardziej zaawansowane i bezpieczne metody integracji danych oraz zarządzania nimi.

Suresh Chandrasekaran, Executive Vice President w Denodo

Denodo zapewnia dostęp do dowolnych danych, umożliwiając ich dostarczanie oraz zarządzanie w najszerszym zakresie, obejmując dane korporacyjne i chmurowe, zasoby big data, a także źródła nieustrukturyzowane bez konieczności ich przenoszenia z oryginalnych repozytoriów. Platforma wirtualizacji danych Denodo znajduje zastosowanie w wielu kontekstach użycia, takich jak:  BI & Analytics, Big Data, Master Data Management, Data Governance czy Cloud Solutions.

Obecnie producent oferuje trzy wersje produktowe: Denodo Platform, Denodo Standard oraz Denodo Cloud – wspierającą wiodące platformy chmury publicznej: Amazon Web Services, Microsoft Azure oraz Google Cloud. Dostępna jest też nieodpłatna wersja „community” o nazwie Denodo Express, która posiada pewne ograniczenia wydajnościowe i  ilościowe, ale umożliwia klientom praktyczne zapoznanie się z nowoczesną technologią wirtualizacji danych.

Więcej informacji o Denodo znajdziesz tutaj.
Jeśli masz pytanie napisz do nas.

Bądź z nami na bieżąco