Netsparker to w pełni zintegrowane, skalowalne rozwiązanie zabezpieczające strony i aplikacje internetowe. Może być używane przez wielu użytkowników z wykorzystaniem wbudowanych narzędzi do przepływu pracy i modułów raportujących.

Zautomatyzuj swoje zabezpieczenia internetowe
Netsparker pomaga zwalczyć lukę w umiejętnościach w zakresie cyberbezpieczeństwa i w pełni zautomatyzować procesy związane z bezpieczeństwem stron i aplikacji internetowych. Możesz m.in. przeprowadzić automatyczną ocenę podatności, a następnie ustalić priorytety pracy nad naprawieniem problemów. Możesz także w zautomatyzowany sposób wykrywać i chronić swoje obecne zasoby internetowe i unikać ręcznych oraz zasobochłonnych procedur.

Skaluj w miarę rozwoju
Wraz z rozwojem firmy rośnie również zakres wymagań dotyczących bezpieczeństwa. Netsparker ma odpowiedź na takie wyzwanie, a możliwości skalowania zaspokoją potrzeby małych firm, jak i dużych korporacji. Jednym z kluczy do jego skalowalności jest funkcja Proof-Based ScanningTM, która zapobiega marnowaniu zasobów na fałszywe alarmy.

Uzyskaj pełną widoczność
Netsparker rozumie Twoją potrzebę pełnej widoczności, zwłaszcza jeśli musisz zarządzać dużą liczbą zasobów internetowych. Możesz uzyskać jasny i kompleksowy wgląd w stan swojego bezpieczeństwa w sieci. Dzięki szerkiemu zakresowi raportów w Netsparker, możesz również spełnić wymagania dotyczące zgodności m.in. ISO 27001, PCI DSS czy HIPAA.

Osiągnij najwyższą wydajność
Netsparker to nie tylko skaner aplikacji, to kompletne rozwiązanie do zarządzania lukami w zabezpieczeniach. Możesz zintegrować go ze z obecnie wykorzystywanymi modułami do śledzenia problemów, aby płynnie naprawiać i ponownie testować swoje aplikacje internetowe. 
Netsparker zapewnia integracje z issue trackers jak: Azure DevOps, GitLab, GitHub, TouTrack, systemami zarządzania lukami, jak Metasploit czy Kenna, a także z platformami CI / CD, takimi jak Jenkins, TeamCity lub Bamboo.
Netsparker możesz także zintegrować z SDLC (Software Development Life Cycle), aby unikać kosztów naprawy wadliwych aplikacji internetowych, które trafiły do produkcji.

Rozwiązania Netsparker w ofercie Connect Distribution:

• Netsparker Enterprise
Netsparker Enterprise to nie tylko skaner i narzędzie do zarządzania podatnościami. Wersja Enterprise to kompleksowy program partnerski w zakresie bezpieczeństwa stron internetowych przeznaczony dla bardzo dużych organizacji. Niezależnie jak duże, wymagające i skomplikowane jest Twoje środowisko, możesz być pewien, że Netsparker Enterprise pomoże Ci je chronić w najbardziej efektywny sposób.

• Netsparker Team
Netsparker Team jest przeznaczony dla średnich i dużych organizacji poszukujących kompletnego rozwiązania do oceny podatności i zarządzania. To najnowocześniejsze rozwiązanie zabezpieczające sieć jest z powodzeniem stosowane przez firmy reprezentujące wiele branż, w tym IT i telekomunikację, administrację, finanse, edukację, opiekę zdrowotną i wiele innych. Możesz używać wersji Team, aby chronić wewnętrzne i zewnętrzne zasoby internetowe, dane i tym samym swoją reputację.

• Netsparker Standard
Wysoce funkcjonalny, przyjazny dla użytkownika skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych dedykowany dla małych i średnich firm. Już wersja Standard zapewnia zaawansowaną ochronę stron i aplikacji internetowych, niezależnie czy posiadasz jeden serwis czy wiele.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Area Sales Manager – Connect Distribution

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com