Netsparker to w pełni zintegrowane, skalowalne rozwiązanie zabezpieczające strony i aplikacje internetowe. Może być używane przez wielu użytkowników z wykorzystaniem wbudowanych narzędzi do przepływu pracy i modułów raportujących.

Zautomatyzuj swoje zabezpieczenia internetowe
Netsparker pomaga zwalczyć lukę w umiejętnościach w zakresie cyberbezpieczeństwa i w pełni zautomatyzować procesy związane z bezpieczeństwem stron i aplikacji internetowych. Możesz m.in. przeprowadzić automatyczną ocenę podatności, a następnie ustalić priorytety pracy nad naprawieniem problemów. Możesz także w zautomatyzowany sposób wykrywać i chronić swoje obecne zasoby internetowe i unikać ręcznych oraz zasobochłonnych procedur.

Skaluj w miarę rozwoju
Wraz z rozwojem firmy rośnie również zakres wymagań dotyczących bezpieczeństwa. Netsparker ma odpowiedź na takie wyzwanie, a możliwości skalowania zaspokoją potrzeby małych firm, jak i dużych korporacji. Jednym z kluczy do jego skalowalności jest funkcja Proof-Based ScanningTM, która zapobiega marnowaniu zasobów na fałszywe alarmy.

Uzyskaj pełną widoczność
Netsparker rozumie Twoją potrzebę pełnej widoczności, zwłaszcza jeśli musisz zarządzać dużą liczbą zasobów internetowych. Możesz uzyskać jasny i kompleksowy wgląd w stan swojego bezpieczeństwa w sieci. Dzięki szerkiemu zakresowi raportów w Netsparker, możesz również spełnić wymagania dotyczące zgodności m.in. ISO 27001, PCI DSS czy HIPAA.

Osiągnij najwyższą wydajność
Netsparker to nie tylko skaner aplikacji, to kompletne rozwiązanie do zarządzania lukami w zabezpieczeniach. Możesz zintegrować go ze z obecnie wykorzystywanymi modułami do śledzenia problemów, aby płynnie naprawiać i ponownie testować swoje aplikacje internetowe. 
Netsparker zapewnia integracje z issue trackers jak: Azure DevOps, GitLab, GitHub, TouTrack, systemami zarządzania lukami, jak Metasploit czy Kenna, a także z platformami CI / CD, takimi jak Jenkins, TeamCity lub Bamboo.
Netsparker możesz także zintegrować z SDLC (Software Development Life Cycle), aby unikać kosztów naprawy wadliwych aplikacji internetowych, które trafiły do produkcji.

Rozwiązania Netsparker w ofercie Connect Distribution:

• Netsparker Enterprise

Netsparker Enterprise to nie tylko skaner i narzędzie do zarządzania podatnościami. Wersja Enterprise to kompleksowy program partnerski w zakresie bezpieczeństwa stron internetowych przeznaczony dla bardzo dużych organizacji. Niezależnie jak duże, wymagające i skomplikowane jest Twoje środowisko, możesz być pewien, że Netsparker Enterprise pomoże Ci je chronić w najbardziej efektywny sposób.

• Netsparker Team

Netsparker Team jest przeznaczony dla średnich i dużych organizacji poszukujących kompletnego rozwiązania do oceny podatności i zarządzania. To najnowocześniejsze rozwiązanie zabezpieczające sieć jest z powodzeniem stosowane przez firmy reprezentujące wiele branż, w tym IT i telekomunikację, administrację, finanse, edukację, opiekę zdrowotną i wiele innych. Możesz używać wersji Team, aby chronić wewnętrzne i zewnętrzne zasoby internetowe, dane i tym samym swoją reputację.

• Netsparker Standard

Wysoce funkcjonalny, przyjazny dla użytkownika skaner bezpieczeństwa aplikacji internetowych dedykowany dla małych i średnich firm. Już wersja Standard zapewnia zaawansowaną ochronę stron i aplikacji internetowych, niezależnie czy posiadasz jeden serwis czy wiele.

Opiekun produktu:

Michał Szubert
Area Sales Manager – Connect Distribution

e-mail: m.szubert@connectdistribution.pl
tel.: 22 400 1234