Camtasia 2021 już dostępna!

TechSmith Camtasia 2021: Nowe funkcje ułatwiają indywidualnym użytkownikom oraz zespołom szybkie tworzenie świetnie prezentujących się filmów.

Firma TechSmith Corporation wypuściła na rynek najnowszą wersję swojego kultowego produktu – Camtasia 2021, czyli oprogramowania do nagrywania obrazów (i dźwięków) pochodzących z ekranu komputera oraz edycji wideo. Rozwiązanie rozszerza możliwości w zakresie tworzenia filmów z wykorzystaniem nowych oraz udoskonalonych funkcji, zapewniając łatwość i intuicyjność obsługi.

Użytkownicy Camtasia 2021 mogą skorzystać z szerokiego wachlarza nowych narzędzi, które dodatkowo upraszczają edycję wideo i wzbogacają efekt końcowy. Najnowsza wersja produktu dostarcza nowe funkcje i ulepszenia efektów wizualnych oraz dźwiękowych, a także poprawę ogólnego przepływu pracy.

„Zapotrzebowanie na nagrania wideo znacznie wzrosło w ciągu ostatnich miesięcy, zwłaszcza podczas codziennej pracy” – mówi Wendy Hamilton, dyrektor generalny TechSmith. „Dlatego tym ważniejsze jest posiadanie narzędzi umożliwiających wydajną, nieskomplikowaną produkcję materiałów wideo. Camtasia 2021 spełnia te wymagania dzięki aktualizacjom funkcji, które usprawniają ogólny przepływ pracy w projektach wideo, zapewniają dopracowane rezultaty i przynoszą ulgę pracownikom w zmienionej, codziennej rutynie pracy. ”

Nowa wersja produktu jest również odpowiedzią na najczęstsze prośby klientów dotyczące efektów wizualnych i ustawień audio, zawierając: ponad 75 nowych przejść, efekty dźwiękowe, które pomagają podkreślić narratora w utworze muzycznym, efekt rozmycia ruchu i zaokrąglanie rogów obrazu.

Obejrzyj wideo: Nowe funkcje w Camtasia 2021

Przegląd nowych funkcji Camtasia 2021:

Efekty wizualne dla jeszcze lepszych, profesjonalnych rezultatów:

Ponad 75 nowych przejść, dzięki którym filmy będą bardziej interesujące i dopracowane.

Dzięki nowej opcji Motion Blur Effect natychmiastowe efekty i ruch stają się płynniejsze.

Zaokrąglij wszystkie lub poszczególne rogi obrazu.

Importuj pliki animacji LOTTIE z innych aplikacji do Camtasia 2021.

Jedną z najpopularniejszych funkcji Camtasia jest szeroka gama klipów multimedialnych i elementów, które można dodawać do tworzonych filmów oraz łatwo dostosowywać ich właściwości. Nowa wersja produktu umożliwia tworzenie własnych elementów o łatwo edytowalnych właściwościach, co jest szczególnie ważne w przypadku brandingu i pracy w zespole.

Efekty wizualne dla jeszcze lepszych, profesjonalnych rezultatów:

Szybkie łączenie muzyki w tle i komentarza głosowego: przeciągnij i upuść go na klipie, którego dźwięk chcesz wyróżnić, a program automatycznie dostosuje głośność.

Uzyskaj wizualny odczyt poziomów głośności swojego dźwięku bezpośrednio w edytorze.

Szybko przekazuj narrację audio w tę i z powrotem za pomocą TechSmith Audiate, aby uzyskać szczegółową edycję i poprawić dźwięk nagrania.

Wprowadzono liczne usprawnienia dotyczące przepływu pracy i wydajności, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom codzienną pracę z Camtasia, samodzielnie lub w zespole.

Rozszerzona kontrola i dostosowywanie zasobów wideo dzięki funkcji Quick Properties.

Aby płynnie wyświetlać i edytować obszerne filmy w wysokiej rozdzielczości, Camtasia 2021 oferuje teraz opcję korzystania z wideo proxy. Tymczasowe kopie można szybko edytować ze względu na małą ilość danych, a następnie wrócić do oryginalnego nagrania w centrali.

„Grupy” od dawna są sprawdzonym sposobem organizowania sekcji i elementów na osi czasu w Camtasia. Zamiast rozszerzać je bezpośrednio na osi czasu, jak poprzednio, grupy w Camtasia 2021 są teraz wyświetlane we własnych zakładkach po otwarciu, co umożliwia otwieranie wielu grup jednocześnie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku złożonych i zagnieżdżonych elementów.

Wszystkie pliki używane w określonym projekcie wideo są teraz łączone w jeden, centralny plik projektu. Można to szybko udostępnić współpracownikom, przenieść na inny komputer lub zarchiwizować.


Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań TechSmith.

Bądź z nami na bieżąco