Praca

Numer referencyjny # 001/762017

Stanowisko:
MŁODSZY INŻYNIER DS. SPRZEDAŻY / JUNIOR ACCOUNT MANAGER
(dział handlowy, predyspozycje techniczne)

Osoby na tym stanowisku będą pracowały w dziale handlowym firmy (w biurze w W-wie) i głównie odpowiadały za aktywne wsparcie sprzedaży do partnerów biznesowych wybranych rozwiązań (software i hardware) będących w ofercie dystrybucyjnej firmy Connect Distribution. Dotyczy to zarówno sprzedaży oprogramowania, jak i rozwiązań sprzętowych. W/w osoby będą obsługiwały zarówno istniejący kanał sprzedaży w/w rozwiązań, jak i będą odpowiedzialne za jego aktywny rozwój oraz rozbudowę.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie oraz aktywna obsługa partnerów biznesowych w kraju i zagranicą
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • prowadzenie prezentacji handlowych dla partnerów i klientów końcowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • min 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B (branża IT mile widziana)
  • znajomość j. angielskiego (min. na poziomie komunikatywnym)
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny  technologii IT
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i doświadczenie we współpracy z klientami
  • pozytywne usposobienie i umiejętność współpracy w zespole
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość uczestniczenia w projektach opartych o najnowocześniejsze technologie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii uzależnionej od założonych celów
  • pakiet szkoleń produktowych oraz handlowych
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturach firmy
  • pracę w zespole o wysokiej kulturze, w przyjaznej atmosferze

Numer referencyjny # 002/762017

Stanowisko:
TECHNICAL SUPPORT
(dział techniczny, informatyk)

Osoby na tym stanowisku będą pracowały w dziale technicznym firmy (w biurze w W-wie) i odpowiadały m.in. za konfigurację i instalację oprogramowania, sprzętu IT, urządzeń sieciowych, jak również nauki nowych aplikacji pod kątem prezentacji, pomocy technicznej oraz wdrożeń (nauka w ramach szkoleń, jak i pracy samodzielnej).

W związku z powyższym mile widziana dobra wiedza z zakresu:

  • obsługi sieci LAN i WAN i usług z tym związanych
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • znajomość systemów Windows Server / usług Active Directory.
  • znajomość systemów Linux (SuSE, RedHat)
  • znajomość (podstawowa) technologii wirtualizacyjnych VMware, Citrix

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, rzetelność, dokładność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń produktowych

Zgłoszenia:

  1. oczekiwanego wynagrodzenia (brutto)
  2. daty, od której możliwe jest rozpoczęcie pracy

UWAGA! w/w informacje są ABSOLUTNIE konieczne, aby aplikacje zostały przekazane do działu rekrutacji i kadr - podania nie zawierające w/w informacji nie będą rozpatrywane.

Oferujemy ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w młodym i dynamicznym zespole oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, ubezpieczeń oraz szerokie możliwości szkoleń zarówno w kraju, jak i zagranicą.